Wspólne zamówienie z Crown&Buckle
Odpowiedz do tematu

: Wspólne zamówienie z Crown&Buckle
Pojawiła się potrzeba społeczna zamówienia kolorowych NATO z Crown&Buckle, no to lecim :) Niekolorowe ostatecznie też mogą być ;)
Przy zamówieniu większym niż 3 sztuki nato wychodzą po 10 USD, do tego koszty przesyłki do podziału:
First Class Mail $3.50-$7.50* 14-30 Business Days

Plus jakiś tam polecony, jak ktoś spoza Krakowa.

Chciałabym swoje dostać w łapki przed końcem lata, więc zamawiam w poniedziałek z samego rana.

PS. Jak dział niedobry, to uprasza się moderacje o przeniesienie

Ostatnio zmieniony przez halina 2012-07-06, 11:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Hej,
Ja chyba byłbym chętny. To wygląda tak, że podsyłam Ci linki a Ty podajesz nr konta?
Odebrałbym sam w Kraku.

zdrawki

:
hulelam napisał/a:
To wygląda tak, że podsyłam Ci linki a Ty podajesz nr konta?


To mój pierwszy raz ;) , ale mniej więcej tak to sobie wyobrażam

:
hulelam, no co Ty, halina, stawia. :twisted: :mrgreen:


Btw. Masz maila ode mnie.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-07-06, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
tak nieśmiało się wtrącę - na 3 zamówienia z C&B, 2 mi wcięło po drodze. kasę oddają bez problemu jak coś :) acha, jak będzie mieli dużo pasków to opłaca się ( jeśli chodzi o shipping) rozbić na 2 zamówienia :)

:
Mi od nich nic jeszcze, odpukać, nie wcięło a kupiłem tam sporo pasków.
Fakt, że wszystkie przesyłki od nich to zwykłe listy, nie polecone, więc listonosz mógł przytulić.

:
coś być musi na rzeczy, ale raczej na sortownie stawiam, w tym samym tygodniu wcięło mi jeszcze 2 inne przesyłki..

:
No to będzie zamówienie z dreszczykiem :twisted:
Na pociechę mogę powiedzieć, że kupuję sporo różnych rzeczy z różnych części świata i jeszcze nic mi nie zginęło, jak zamawiałam do domu, wszystko jedno, czy rejestrowane czy nie, i w sumie czemu to miałby być akurat pierwszy raz ;) Raz mi wcięło przesyłkę na adres biurowy i odtąd przestałam do biura zamawiać, zresztą w ogóle jakoś jestem uprzedzona do tamtejszej placówki pocztowej.

:
Pamiętajcie, żeby przy zamówieniu wpisać w pole "discount codes" hasło watchuseek - daje dodatkowe 15% zniżki na wszystko :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Coupon code "watchuseek" is not applicable to the items in your cart, or has expired. :(

Oni chyba mieli jakąś ogólną akcję promocyjną na początku roku i na całej kupie forów zegarkowych podawali kody dyskontowe, ale się już pokończyły wszystkie

:
hmmm , ja zamawiałem w zeszłym tygodniu i normalnie mi przyjęło :roll:

teraz też na szybko wybrałem coś do koszyka i normalnie podłapało zniżkę :?:

:idea:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No to może Ci jakoś na podstawie wcześniejszych zamówień dali prawo albo co... w tym samym miejscu dawałam :shock:

:
Mi też nie działa ten kod.
Halina - mam Ci na PW podać linki? Wybrałem 4 sztuki.
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
halina napisał/a:
No to może Ci jakoś na podstawie wcześniejszych zamówień dali prawo albo co


pierwszy raz zamawiałem u nich :shock: :roll: :?: Ciekawa sprawa :roll: Może to kwestia tego, że wybierasz tylko przedmioty z wyprzedaży??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Może to kwestia tego, że wybierasz tylko przedmioty z wyprzedaży??

Paski z wyprzedaży nie są objęte zniżką.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.