Koszulka forumowa 2012
Odpowiedz do tematu

:
kaer napisał/a:
Gdzie się ubierasz ? Na chinawatches.pl :mrgreen:

Takie lekkie foux pas. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-06-09, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dotarła , pasuje i leży już w walizce na Kos.

:
ciniol, nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz :roll:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
sorka ale z powodu zmęczenia - nie czytelnictwa - dałem złą mordkę po moim poście. Miała być taka :mrgreen: a nie taka :roll:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Znaczy się przeklawiturzenie :mrgreen: :razz:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Moja wczoraj doszla - jest git! Myslalem ze bedzie w foczych kolorach co prawda ale taka tyz pikna :)

Tera zrobmy majty bokserki i skarpety bo niebawem bede musial uzupelnic konkretnie garderobe w tych tematach ;)

s

:
W sumie moja też dotarła, chyba. Mam awizo :neutral:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Forumowa, nie forumowa, można zrobić zakup grupowy i tyle ;)

Sama koncepcja zakłada wielką mołnie na klacie :mrgreen: taki obrys werku, trzeba by znaleźć jakieś fajne ujęcie, obfocić i potem w wektorach zrobić projekt z tego + może jakiś fajny napis hm :)

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
Forumowa, nie forumowa, można zrobić zakup grupowy i tyle ;)

Sama koncepcja zakłada wielką mołnie na klacie :mrgreen: taki obrys werku, trzeba by znaleźć jakieś fajne ujęcie, obfocić i potem w wektorach zrobić projekt z tego + może jakiś fajny napis hm :)


na wus jest fajna fotka:



.....i "takiem koszulkiem kcem" :wink:

:
Wolałbym Iskrę, ale Mołnię też wezmę ;-)
Tylko pls, nie czarną!

:
Santino napisał/a:
Wolałbym Iskrę, ale Mołnię też wezmę ;-)
Tylko pls, nie czarną!


A to mi przypomina takie coś:


:
No ja swoje dopiero dzisiaj odebrałem - SOMZAJEBIBI - Remik dzięki!

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Jakby ktoś potrzebował, to zostały mi nieopłacone trzy koszulki w rozmiarze M (2szt. Adler + 1szt. Beef)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Ja bym chetnie wymienil rozmiar :roll: ale w sumie dla Ciebie to zaden interes bo i tak zostajesz z nieoplaconymi koszulkami. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wezmę jednego Beefa - rozliczymy przy okazji nadpłatę. :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.