Nadchodzi nowe Magrette
Odpowiedz do tematu

:
A jak sie werk nawali :idea: :idea: :?: :razz: (nie w sensie czytania oczywiscie :razz: :razz: )

.
.
.
.
Ja za felernego Dubatha dalem 100 euro wiec jeszcze zniesc mozna (chyba jajo :evil: :evil: ) - a tu, panie, a tu :?: :?: :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
A jak sie werk nawali :idea: :idea: :?: :razz: (nie w sensie czytania oczywiscie :razz: :razz: )

.
.
.
.
Ja za felernego Dubatha dalem 100 euro wiec jeszcze zniesc mozna (chyba jajo :evil: :evil: ) - a tu, panie, a tu :?: :?: :?:

Gwarancja jest, nie? ;)

:
Dwaa razy mi na gwarancji naprawiali i to samo padalo :evil: :evil:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Niestety, ST-19 montowane w tanich zegarkach może być drugiej jakości...
W M199S nawet się nie zająknie, w Louisie już jest w naprawie po raz drugi, a pierwszy właściciel też naprawiał...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Teraz bedziemy testować różne wersje ST19, to wam potem powiem co i jak.

:
Też się trochę obawiam o mechanizm ale z drugiej strony gwarancja jest. Marcin w razie czego w Opolu też jest (z dobrą literaturą koledze mam nadzieję w potrzebie pomoże). Poza tym, właśnie zakupiłem Alphę na ST-19, więc sprawdzimy jakość w tanim zegarku. Myślę, że chłopaki wiedzą w co się pakują dając tam ST-19. Bardziej przy ręcznym naciągu obawiam się zakręcanej koronki ale zegarek i tak będzie gościł na nadgarstku na zmianę z innymi.

Czekam też na opinię Gerlachów po testach "różnych" ST-19.

Edyta:

No i są pierwsze foty na WUS - grrr, ja na swoją pewnie będę czekał do 15 :evil:






Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-06-06, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Słonik a juz myslalem ze twoja przyszla , o niej rozmawialismy ? wlasnie o niej ?

:
revolta, - o niej też. :mrgreen: Chociaż tobie opowiadałem o:

Albo o tej co ma Bow i Łysy :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-06-05, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Słoniu, a gdzie takie to można kupić? :twisted: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., - www.magrette.eu :wink:

:
Ciekawy zegarek... ładny, ale jeśli ma zakręcana koronkę i ręczny naciag, to przy braku dobrej dostępności częsci jest to IMO tykająca bomba... Niby w Vostokach działa, ale... ja generalnei nie lubię zakręcanych koronek - mam bardzo złe doświadczenia...
Co do ST-19 - oby im się tylko zapadka nie odkręcała ;)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Tak jak rozmawialismy wole czyste zegarki nie tak nackane , i ta Bowa ci powiem mogłbym sie z nia meczyc :razz:

:
Kupniesz mi Regatte 2011 i będziemy się mieniać...
Ja tam nie z tych, co w potrzebie nie pomogą :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Przyznam się bez bicia, że mi jakoś nie podchodzi to chrono :???: Chociaż na tych fotkach (z lekka wujowych), na nadgarstku i tak lepiej się prezentuje dla mnie, niż na stronie Magrette.
Wolałbym Regatte 2011 :roll:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Blaz
[Usunięty]
:
Ceramiczny bezel mnie się podoba. Bo mam. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.