Nato/Rhino/Zulu
Odpowiedz do tematu

:
odkopię temat... gdyż właśnie mam swoje pierwsze nato, założyłem go do zegarka, ale nie wiem czy dobrze... ma ktoś gdzieś jakiś mały tutorial? jak go założyć do zegarka i następnie na rękę co by końcówki nie odstawały? :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
a tu obrazkowa instrukcja:
KLIKEN MACHEN

Cała idea paska jest taka, żeby dało się go założyć do zegarka ze stałymi teleskopami (taka jest na przykład specyfikacja kontraktowa brytyjskiego G-10)

Pozdrawiam
Eryk

:
tak właśnie zrobiłem więc dzięki za potwierdzenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
maciek
[Usunięty]
:
a ma ktoś namiar do jakichś fajnych nylonów, ale dwuczęściowych?
Poza tmiefactors i crown&buckle. :wink:

:
Czy ktoś kiedykolwiek zamawiał Nato od taniegodobrego? ciekaw jestem jakiej są one jakości, cena może nie jest wiele niższa niż na naszym rodzimym alledrogo, jednak znacznie większy wybór kolorów.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Bierz bez obawy - tani jest tez dobry :idea: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
maciek
[Usunięty]
:
a mi ktoś mówił, że szału nie ma...

:
mam dwa albo trzy od taniego - sa dosc cienkie, ale dzieki temu sie dobrze ukladaja.
nosze regularnie i sie nie strzepia, wiec value for money jest, majfriend :mrgreen:

beceen | ***** ***
: Dwuczęściowy pasek materiałowy - gdzie??
Pytanko za 100 punktów...wie ktoś, gdzie można zanabyć materiałowy, dwuczęściowy paseczek - taki, jak np. przy Seiko Military, tylko o szerokokości 22mm?

Szukam, szukam i wyszukać nie mogę... :mrgreen:

Ło dokładnie takie cuś:


Ostatnio zmieniony przez Bartek 2012-05-29, 11:18, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Bartek
:
bartek.siwiec, wez Ty sie w koncu do tego nato przekonaj, a nie zdziwial bedziesz. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ni chu chu... :mrgreen: Ten z foto mi się podobuje, ino nie wiem, gdzie taki kupić :cry:

Pozdrawiam,
Bartek
:
bartek.siwiec, bedziesz we Zgierzu? Miales jakis pasek nato?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mam :mrgreen: Sam se zrobiłem :razz: Ale go nie lubie i już :twisted:
A w Zgeirzu mnie niestety nie będzie...

Pozdrawiam,
Bartek
:
http://www.watch-band-cen...tch-bands-.html

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.