Dżiszokowe wariactwo
Odpowiedz do tematu

olek
[Usunięty]
: Dżiszokowe wariactwo
Potrzebuje g-shocka. Podobają mi się te modele. Przyznam się, że czerwony fajnie na ręce wygląda ale nie wiem czy wypada nosić takie kolorowanki;)
1.
2.
3.
4.

co radzicie?

:
Radzę zwróć uwagę na często poruszany temat czytelności w negatywach...
Poza tym na lata może coś w jasnym ? Np. g9000 ?

:
Mnie sie numer 3 podoba. Negatywa zadnego nie mam, wiec w tej kwestii sie nie wypowiem. Jesli Ci sie widzi czerwony, to go kup i nos.

Pozdrawiam
Eryk

:
Erolek napisał/a:
to go kup i nos.

olek, no wiesz :shock:
Mało prawdopodobne...

olek
[Usunięty]
:
odezwał się :mrgreen:

:
No co, ja swojego gulfmana mam od 14 kwietnia :razz:
To naprawdę długo....
A inne, ech, życie :roll:

:
Jako właściciel 5 G czuję się uprawniony do zajęcia stanowiska - w negatywach imo jest gorsza czytelność. Nr 2 i 4 mają swój urok, ale jak przymierzałem na łapie, przynajmniej u mnie, były za duże i w sumie do czego te wszystkie funkcje z temp i ciśnieniem. Łamałem się co prawda kiedyś trochę nad tym czerwonym nr 4 ale zniechęciła mnie właśnie czytelność w negatywie - na ten moment nie ma wersji czerwonej "normalnej".

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
olek
[Usunięty]
:
jest g-7900 w czerwieni

:
olek napisał/a:
g-7900

On jest troszkę duży :cool:
Myślę, że musiałbyś przymierzyć...

:
Tyle że g-7900 nie ma tych opcji temp. i ciśnienia. Gdy go oglądałem ( nr 4 ) miałem ochotę na te bajery. Teraz mi przeszło i nawet może byłbym skłonny kupić g-7900 ale po co mi kolejny G?
Teraz to tylko "elektronicznego" z wavem i solarem do parki dla Gieza. Karol ostatnio miał G z pomarańczowymi akcentami i tak kurna kusiło.....

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-05-23, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Czerwony? Jak najbardziej.
...Ewentualnie dobierz kolorystycznie kąpielówki.
:lol:

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
Bierz 2 , fajnie wyglada na zywca , a z negatywem nie jest tak zle , miałem GD-100 w negatywie i było ok .

:
najbardziej podoba mi się nr 3 .

:
Ten duży, tzn. nr 3 jest fajny, ale moim zdaniem lepszy z normalnym wyświetlaczem.

:
Ja bym tego czerwonego nr 4 GDF-a brał. Ta czerwona wersja zawsze mi się podobała.
Na wakacje jak znalazł, tym bardziej, że takie kolory na ten sezon w modzie :razz: :mrgreen:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.