Projekt : AUZA
Odpowiedz do tematu

auza
[Usunięty]
: Projekt : AUZA
<span style="font-weight: bold">Tytułem wstępu.</span>


Od momentu załapania bakcyla zegarkowego, jednym z najciekawszych elementów rzutujących na odbiór zegarka, potrafiących

diametralnie zmienić odbiór zegarka czy to na ręce właściciela czy na fotografii jest dla mnie pasek.

Oglądając paski uderza mnogość rozwiązań, paski firmowe i handmage, paski skórzane, parciane, natto strapy czy wytwory abstrakcyjne jak prace Delauriana. Obejrzałem, przeczytałem, zachłysnąłem się setkami stron i zdjęć.


Wpierw były zakupy: nici, igły, skóra, narzędzia, kremy, kosmetyki, itd. Potem pierwsze krojenie i szycie. Pocięte palce, ślady po igle. Pierwsze sukcesy i niesamowita radość.


Następnie poszedł metal, przyznaje się bałem się ciężkiej obróbki stali, więc wybór padł na stop aluminium. Cięcie, szlifowanie, polerowanie, nawiercanie i wielkie zadowolenie z ciężkiej pracy.


Pracuje zawodowo na kreatywnym stanowisku i takie też wychodzą moje paski. Niektóre fantazyjne i delikatne, częściej prawdziwe pachy, nieporęczne, twarde, dodające swoją wagę do zegarka.


Czasami rozwiązania są nietypowe, farbowanie nici pigmentami solwentowymi, pasek tak gruby że wymagał specjalnego przemyślenia kwestii klamry, wycinanie napisów w skórze, oraz dziesiątki innych.


Nie dodaje ideologi do tego co robię, szyje dla siebie, nosze z dumą i radością.


Myślę że przyszedł czas pochwalić się na forum, wybór forum Chinawatches padł z racji, iż mam wrażenie nic nie ujmując naszemu forum, iż moje paski bardziej pasują tu niż do piramidy prestiżu KMZiZ.


Tak więc Panowie witam w moim świecie.

























Ostatnio zmieniony przez auza 2012-10-05, 11:54, w całości zmieniany 2 razy
:
:shock: :shock: :shock: , normalnie z tenisówek mnie w...liło, jestem pod wrażeniem.

:
a ja po prostu padłem

szacun wielki !!!

:
Hej Auza , z wyborem miejsca opublikowania swoich dziel nie mogles lepiej trafic , my tu wspieramy ludzi ktorzy robia swoje paski , zegarki , rotomaty . Generalnie takie poczynania sa tu bardzo cenione. Bardzo podobaja mi sie twoje profesjonalne paski wlasnej roboty. Jesli to jest projekt komercyjny to juz mnie nie stac , twoje paski wygladaja jak milion $.

:
Wooooooooooooooooooooooooooooooooow

:
O żesz kur.a. Te ostatnie wojskowe są po prostu MEGA fenomenalne !!!!! Klimatyczne do bólu. Idę na podwórko zbierać szczękę. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:
Ło ludzie :o ...

Przeciez to sa cuda!

Koncepcyjnie to one są, przy całym szacunku do chłopaków robiących świetną robotę, o dwie długości z przodu!



Pasek do Amfy to klasa sama dla siebie moim zdaniem, a Szturmowik i Zero niewiele mu odbiegają!



Po prostu chyle czoła.

:
Na razie nie napiszę nic. Dopiero jak ochłonę, bo Twoje projekty złapały mnie za jaja i z wrażenia mnie przytkało.

:
Auza - a Ty nie za dużo masz aby tych pasków, co????



Wstyd!!! Kolegom byś coś udostępnił!!!



:D :D :D

:
Umarłem po raz 2 :O. [*]

:
Kogo trzeba zabić żeby wejść w posiadanie ?

:
Masakra... Jestem powalony... Wooow!

:
Poza zajebistymi paskami, trzeba też kumotrowi Auza przyznać że foty i collage zrobił pierwyj sort - no ja się kurde balans obsliniłem jakbym był lekko 50 lat starszy :wink: ...

Darecki
[Usunięty]
:
Pasior z chińskimi krzaczkami genialny ... pozostałe również ale ten wzbudził we mnie największe emocje :wink: Odwaliłeś chłopie kawał roboty, kolejny utalentowany strap maker, brawo :P

:
Trzeba tez zwrocic uwage na fenomenalne klamerki O_O

Ta od monstera , pierwszy raz taka widze

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.