Wybór i poszukiwanie bransolety
Odpowiedz do tematu

:
Kumotry, podpowiedzcie. Poszukuję bransolety w rozmiarze 22, najlepiej 22 na całej długości. Ale musi byc pełnostalowa, skręcana na śruby, ciężka, grubaśna i pancerna jak gąsienica od czołgu. Przy uszach na prosto, bez półokrągłych maskownic. Raczej z dużymi ogniwami, nie drobna plecionka.
Gdzie takiej szukać w rozsądnej cenie, bo ja sie w tych chińskich stronkach motam.
A może ma ktoś cos takiego na zbyciu?

maciek
[Usunięty]
:
Korba napisał/a:
Kumotry, podpowiedzcie. Poszukuję bransolety w rozmiarze 22, najlepiej 22 na całej długości. Ale musi byc pełnostalowa, skręcana na śruby, ciężka, grubaśna i pancerna jak gąsienica od czołgu. Przy uszach na prosto, bez półokrągłych maskownic. Raczej z dużymi ogniwami, nie drobna plecionka.
Gdzie takiej szukać w rozsądnej cenie, bo ja sie w tych chińskich stronkach motam.
A może ma ktoś cos takiego na zbyciu?


byś mi najpierw napisał z przywoitości, że nie wiesz gdzie kupić 23mm, a potem pytał o swoje 22... :wink:

:
maciek napisał/a:

byś mi najpierw napisał z przywoitości, że nie wiesz gdzie kupić 23mm, a potem pytał o swoje 22... :wink:

Cos nie zajarzyłem Twojego ''przesłania'' to znaczy, że masz 23 do sprzedania? Czy szukasz 23?
Jak masz na sprzedanie 23, to pokaz co to, najwyżej się drapnie po pół mm.
A jesli szukasz- to ja lepszej od watchadoo nie widziałem i tą drogą pójdę.
Tyle że ja nie umiem kupowac zagramanicą, nie mam pajpala i w ogóle gamoń jezdem... :roll:

Ostatnio zmieniony przez Korba 2012-05-18, 11:41, w całości zmieniany 1 raz
:
maciek, wez Pan kup 24 i przypiluj... :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
maciek
[Usunięty]
:
no może i jest to jakiś pomysł... Tylko znając me sprawne rączki, to na pewno coś spieprzę. :wink:

:
maciek, dobra rada - uzyj do tego jakiegos malego pilnika, nie bosh'a :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A ktos może będzie zamawiał bransoletę z watchadoo?? Podpiąłbym sie pod zamówienie...

maciek
[Usunięty]
:
Korba napisał/a:
A ktos może będzie zamawiał bransoletę z watchadoo?? Podpiąłbym sie pod zamówienie...


gdzieś na forum było porównanie tej z watchadoo z tą od taniegodobrego, zdaje się, że ta druga wiele nie odbiega, a jest o połowę tańsza. :wink: Muszę to przemyśleć, dam Ci ewentualnie znać.

EDEK: http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=9140

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-05-18, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Albo nawet tu http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=9365

Segoy
:
OOO :shock:
Taką właśnie chcę. Tą od dobrego i taniego człeka.
Kto mi taką zakupi 22, albo może ma na zbyciu???

:
Korba, jak Ci sie nie spieszy to jakos za 2 tyg bede cos od niego zamawial :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dwa tygodnie wytrzymam chyba...
Jak co, to daj znać.

:
Ok dam znac, ale w razie w sprobuj jeszcze kogos innego podpytac, bo istnieje pewna niewielka szansa, ze za 2 tyg nie bedzie mnie w PL i bede zamawial dopiero jak wroce.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Korba, znajdz na jebaju i daj znać na PW, kupię Ci:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
TUTAJ KLIK

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.