Dobry przyrząd do zdejmowania pachów
Odpowiedz do tematu

:
Ile idzie taka przesylka? Bo zamowilem dwie sztuki i ani kasy ani paczki :(

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
po 3 tygodniach zacząłbym się martwić, choć z drugiej strony cena nie była wielka...

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Przyszły dzisiaj zwykłym listem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
oho, znaczy trza wyglądać listonosza. Michał G., kiedy zamawiałeś?

:
vodka, 04.05, tyle ze to idzie zwykla przesylka, nie polecona wiec wieksze prawdopodobienstwo zaginiecia... Tak sie zastanawiam jak to qwa mozliwe, ze to kosztuje 1 dolara. Pewnie samo wytworzenie to pare centow, ale wysylka zagraniczna... Za dolara to ja bym tego do Ciebie nie wyslal w liscie krajowym, a co dopiero na drugi koniec swiata...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
też mnie to zastanawia, ale z drugiej strony skoro za tyle sprzedają to kogo to obchodzi :lol: w sumie to nieco mówi nam też o cenach naszego lokalnego operatora :roll:

:
Nie wiem, nie widzialem... Ale smiem przypuszczac, ze to co mozemy znalezc w PL sieci za 17 PLN to dokladnie ten sam gadzet.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:

Przyszły dzisiaj zwykłym listem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Do mnie też wczoraj dotarł :wink: :twisted:

[ Dodano: 2012-05-17, 17:36 ]
Michał G. napisał/a:
ze to co mozemy znalezc w PL sieci za 17 PLN to dokladnie ten sam gadzet.


nieco inny, ale ten też nie jest najgorszy :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Fakt, ten sam paskow nie zmienia, ale domyslam sie, ze tamten tez nie. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dzisiaj do mnie dotarł zwykłym listem :)

pozdr,
Rafał
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.