Co sądzicie o zakupie rotomatu
Odpowiedz do tematu

:
Świetna robota, wygląda bardzo profesjonalnie.

:
Robota - pierwsza klasa !!! :shock:

Moja produkcja wypada przy tym dość blado:




:
Adam- też nie masz się czego wstydzić! :) Tylko co tam do cholery robi ten kwarcok? :P

:
Zarządza sterowaniem rotomatu a poza tym służy do kontroli dokładności chodu zainstalowanego powyżej zegarka mechanicznego.

:
CornCobbMan napisał:
Moja produkcja wypada przy tym dość blado


...nie rób scen http://img22.imageshack.us/i/karad.gif/



...zważywszy, że kolega jaro zaadoptował "pedełko", a jeżeli Twoje od podstaw robione to już w ogóle mega jest

:
Maxio napisał:
CornCobbMan napisał:
Moja produkcja wypada przy tym dość blado
...nie rób scen http://img22.imageshack.us/i/karad.gif/ ...zważywszy, że kolega jaro zaadoptował "pedełko", a jeżeli Twoje od podstaw robione to już w ogóle mega jest
Ano od podstaw - łącznie z elektroniką (silnika tylko nie nawijałem :D ) EDYTA: A i zasilacz jest chiński jakiś (wcześniej jak zrobiłem tylko sam zegar jakieś 20 lat temu to był wewnętrzny z trafo, a jak niedawno dobudowałem rotomat, to musiałem trafo wywalić)

:
...to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jest mega wypasiony

:
Kurna jak patrzę na te wasze wynalazki to z pokorą stwierdzam że mam dwie lewe ręce :)



dalibyście trochę podpowiedzi co i jak zrobić (szczególnie konstrukcja talerza i sposób przeniesienia napędu) - plizzzz :)

:
Adam marudzisz :P - jest wypasik , tez chce taki moze byc z zegarem kwarcowym :)

:
Adam nie pitol - po mojemu z tym kwarcokiem wygląda stylowo!

:
Ja tam nie pitolę - to Leszek miał coś do kwarca :)

auza
[Usunięty]
:
Piękny Vintage. Zazdroszczę.

Całkowicie w moim stylu.

:
No bo mi zaburzał ogólną koncepcję :) Ale ładnie mi udzieliłeś odpowiedzi, tym samym zamykając mi usta :P

:
Oba rotomaty są świetne. Zazdroszczę wam zdolności manualnych i zacięcia. A ten z kwarcokiem to takie retro-future, kwarc fajnie i kontrastowo się komponuję z obudową.

Co tu dużo mówić - dobra robota!

:
Domagamy się sprawozdania z przebiegu prac i instrukcji dla tych "leworęcznych"(w sensie zdolności oczywiście, bo do leworęcznych nic nie mam- sam mam tą "przypadłość" :P )!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.