OCeanus
Odpowiedz do tematu

: OCeanus
Więc naszła mnie chęć posiadania Manty... Pomóżcie wybrać która lub wypersfadujcie mi ten pomysł.

Z racji, że lubię mieć jasno określony cel, chciałem dokonać wyboru... Termin bliżej niedookreślony, ale w tym roku...
Zegarki w pozycji 1 i 2 kosztują mniej więcej 2xtyle co pozycja 3 :twisted:
Wszystkie zdjęcia z Tanaki z podobnej perspektywy


1. OCW-S2000P-2AJF




2. OCW-S1400P-2AJF



3. Zostawiam swojego "niemantowego" OCW-T1000-7AJF


World Wide Watches
:
imo jedynka niszczy pozostałe... poza tym jak się znudzi to chętnie przejmę za bezcen :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
pasti napisał/a:
Zegarki w pozycji 1 i 2 kosztują mniej więcej 2xtyle co pozycja 3

Dla mnie bez sensu...ale to jest zmienna :)
Na dzień dzisiejszy pozostałbym przy tym co mam/Ty masz :)

:
numer 2 - imo ciekawsza bransoleta, ciekawsza tarcza, w jedynce odrzuca mnie ta "tęczowa" tarcza :razz: to co masz to już masz, a chodzi o to, żeby gonić króliczki :twisted: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
a one się czymś w ogóle różnią? :mrgreen: Dla mnie są identyczne, kup sobie jakieś edifice i na to samo wyjdzie. Oczywiście wizualnie na to samo. :wink:

:
Iks napisał/a:
chodzi o to, żeby gonić króliczki :twisted: :mrgreen:

Iksu, ale zmienić na dwa razy droższy, tylko żeby zmienić ?
Bez sensu...dla mnie.

:
pasti, - o kurczę, widzę, ze masz problemy podobne do mnie :mrgreen: Jedynka wymiata - poważnie - takiego oceanusa to i ja bym przytulił :wink:

:
Cezar napisał/a:
Iksu, ale zmienić na dwa razy droższy, tylko żeby zmienić ?
Bez sensu...dla mnie.


ale ten droższy na pewno jest też 2 razy lepszy - w tym przypadku raczej nie ma sztucznego pompowania ceny, :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak juz taaaaaaakiego kazika brać to ja bym postawił na jedynkę :razz:

:
jedynka na wynos :)

:
Słoniu napisał/a:
pasti, - o kurczę, widzę, ze masz problemy podobne do mnie :mrgreen: Jedynka wymiata - poważnie - takiego oceanusa to i ja bym przytulił :wink:


No zainspirowałeś mnie... myślę aby trochę odchudzić moje stadko, ale za to kupić coś konkretnego raz na jakiś dłuższy czas...

World Wide Watches
:
Dla mnie dwojeczka :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Blaz
[Usunięty]
:
Pasti, Ty wiesz, że ja zagłosuję inaczej niż Ty. :mrgreen:

Tak mówiąc poważnie, to może napisz jakie są różnice w budowie wszystkich trzech modeli, bo niezorientowani mogą nie wiedzieć, że w zasadzie to trzy krańcowo odmienne modele. :wink:

:
Blaz napisał/a:
trzy krańcowo odmienne modele. :wink:

Nooo, od tego trzeba było zacząć :cool:
Dla lajkoników to trzy kasiaki z najniższej półki w piramidzie prestiżu :razz:

modrzew
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:

Tak mówiąc poważnie, to może napisz jakie są różnice w budowie wszystkich trzech modeli, bo niezorientowani mogą nie wiedzieć, że w zasadzie to trzy krańcowo odmienne modele. :wink:

Z chęcią przeczytam takie porównanie ;)

Tak czysto wizualnie to jak dla mnie numer dwa.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.