Co zamiast bransolety do pomarańczowego Big Mako?
Odpowiedz do tematu

:
Materac najlepszy - pamiętaj jednak, że jest dość długi...

:
Kurcze przymierzyłem pasek i faktycznie dziurawo to wygląda :cry: A cena pasków "curved ends" jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Może by tak silikonowi zrobić dziurki na teleskopy ciut dalej? Tylko nie wiem czy taka operacja nie nadwyręży zbytnio paska...

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
maciek
[Usunięty]
:
materac mi zaśmierdł po miesiącu, ale może to mój problem, a nie materaca. :mrgreen:

Kup bonetto i daj strapmejkerom do przeszycia pomarańczową nicią. :wink:

:
maciek napisał/a:
materac mi zaśmierdł po miesiącu, ale może to mój problem, a nie materaca. :mrgreen:


ale to się pierze/czyści :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:
maciek napisał/a:
materac mi zaśmierdł po miesiącu, ale może to mój problem, a nie materaca. :mrgreen:


ale to się pierze/czyści :mrgreen:


albo sprzedaje razem z zegarkiem. :wink:

:
Cytat:
albo sprzedaje razem z zegarkiem. :wink:


w sumie też można :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Może takie zulu (fota jumnięta z WUS):


:
ja noszę na prostym czarnym bonetto i jest naprawdę super, kiedyś wklejałem zdjęcia, ale nie pamiętam gdzie. Wydaje mi się, że pomarańczowy akcent na pasku to nie jest najwłaściwsza droga, za dużo wtedy się tego robi

:
Jak tylko akcent, to jest ok. Gorzej jakby cały pomarańczowy założyć.

:
Kyle napisał/a:
ja noszę na prostym czarnym bonetto i jest naprawdę super, kiedyś wklejałem zdjęcia, ale nie pamiętam gdzie. Wydaje mi się, że pomarańczowy akcent na pasku to nie jest najwłaściwsza droga, za dużo wtedy się tego robi


Też próbowałem na czarnym bonetto, ale jakoś za łyso było. Wolę swojego silikona z akcentem.

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-04-20, 13:18, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Blaz
[Usunięty]
:
Ale są też Bonetto ze wzorkami. :wink:

:
Gdzie!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Optuję za materacem :mrgreen: .
Trzymałem swojego BBM na takim pasku z niebieskim przeszyciem i wyglądał na nim jak milion dolców :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Taaaaaaaaaaaa, jak się czytać nie umi, to potem się czyta, że wzorek, to szycie :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.