Ubieramy Alpha Radiomir Chrono
Odpowiedz do tematu

: Ubieramy Alpha Radiomir Chrono
Jako, że udało mi się kliknąć w święta zegareczek oraz znając jakość paseczków z chińskiego smoka poszukuję inspiracji i ubranka do Alphy. Wstępnie myślałem o jakimś rally w brązie. Chętnie jednak obejrzę inne propozycję. Uszka sensowne bo 24mm. Oto bohater (zdjęcie zapożyczone z WUS.

:
St-19 :neutral:
Obyś miał więcej szczęścia niż ja i kumoter Bow .

Ja swojego mam na czarnym pachu bez szycia z tą różnicą , że mam z czarną tarczą :lol:

:
Cytat:

St-19 :neutral:
Obyś miał więcej szczęścia niż ja i kumoter Bow .

Norbert, no mam nadzieję, że będzie dobrze. A co z waszymi było?

:
Fachowo tego pewnie nie nazwę ale się postaram .
Felerem jest pękająca sprężynka od blokady koła naciągu .

Sam zegarek natomiast jest bajka :mrgreen:
Mam skrzywienie na koperty Radkowe :wink:

:
Miałeś go w Opolu, kurna bo coś go nie kojarzę... No mi też tak koperta mega podeszła. A co do usterki to łatwo naprawialna?

:
Nie miałem go w Opolu .
Jak się będzie coś działo , czego oczywiście nie życzę , masz na miejscu Mistrza nad Mistrze :grin: Marcina (kaido2)

:
Spoko, Marcin to ostatnia deska ratunku :mrgreen:

BTW. Ktoś wie gdzie znajdę 24mm rally w brązie?! Jest Tomek?

:
Słoniu napisał/a:
Jest Tomek?

Tylko nie rally, plosie .. Odrzuca mnie od tych pasków. Jakiś brązowy grubasek byłby miodzio. Tylko tak max 4,5mm, bez przesadyzmu. Np. taki Riosik :arrow: KLIK


:
Tomek, - jak zwykły to może nasze chłopaki coś zrobią ... A Rios fajny :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
ależ faaajny jest ten zegarek. Gdyby jeszcze troszku mu tej polerki zabrać... :wink:

:
maciek, - zobaczę na żywo - myślę, że może fajnie to wyglądać :cool:

[ Dodano: 2013-02-23, 08:52 ]
Dobra, odkopię kotleta ;)
Ktoś miał styczność z czymś takim

Wydaje mi się to ciekawą propozycją dla radiomirka

:
:popcorn:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Dzięki Remik. Ktoś miał styczność z takim wynalazkiem jak dwa posty wyżej tj:

Blaz
[Usunięty]
:
To jest tzw. hornback. Skóra z krokodyla/aligatora z łuskami. Najdroższa część ich skóry. Swego czasu chciałem mieć pasek z takiej skóry i ją sprowadziłem z zagranicy. Możesz się np. Ghostwheela spytać jak się go nosi. ;)

:
Słoniu, to nie jest żaden hornback :)) tylko hornbacklook .. Pasek ze skóry prawdopodobnie świńskiej, wytłaczany na wzór krokodylich łusek .. Zbyt powtarzalny wzór, coś takiego w naturze nie występuje.

Tu masz prawdziwy hornback od Teda Su


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.