Budżetowa płaszczka
Odpowiedz do tematu

:
Co Ty gadasz, to oryginalne Gibony :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jako że zaczęło się od paska,a skończyło jak zwykle szpamowaniem pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie Rudolfa
Tak to oryginalne Gibony :mrgreen:

:
Tylko nie mów że to ty :D

:
A skąd,to foto ze sklepu :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Tego pana nie obsługujemy. :mrgreen:

:
wielebny, Ale to działy pomyliłeś ;-)
Powinno być w "Poka swoją facjatę" :lol: :lol: :lol:

:
To już wiem że z tego sklepu bym nic nie kupił

:
Nie przesadzaj, fajna koszulka ;-)

:
Odświeżę temat, Kumotrzy.
Znalazłem aukcję z której qbapiasek zamieścił foto. Rzeczywiście tamta płaszczka jest "surowa". Ale czy dobrze mniemam, że poniższy pasek od taniegodobrego jest już z polerowanej płaszczki?
Bardzo mi się podobuje pomysł takiego rybiego paseczka do mojego nowego garniturowego nabytku vintage.

http://www.ebay.com/itm/1...=item2a1be01e67

Edit: Doczytałem, że skóra jest "semi polish", co to w praktyce znaczy?

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2012-04-06, 05:26, w całości zmieniany 3 razy
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Woytec60
[Usunięty]
:
Jak sama nazwa sprzedawcy wskazuje, jest on dobrytaniczłowiek i takież przedmioty sprzedaje.
Opis i cena sugerują więc, że ta polerka to będzie taka bardziej semi niż polish.
Kup obadamy ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. To taki półmat. :mrgreen:

:
Jednak się rozmysliłem.
Zegarek jest złoty. Szukałem cały czas czarnego paska, ale albo czarny niepolerowany albo ten sprzedawany co prawda jako black ale raczej z niego grey, pasujący do stalowych (chromowanych), a nie złotych kopert.
Może gdzieś widzieliście czarną albo prawie czarną płaszczkę tak do 30 $.
A jak nie da rady to poszukam jaszczurki :cry:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Blaz
[Usunięty]
:
Denikleus albo Stach. Pogadaj z nimi. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.