Seiko Aviator - potrzebny pasek
Odpowiedz do tematu

:
Ten haj end mnie rozśmieszył po prostu :-)

Ten Twój Ocek to już jest najwyższa półka u Casio?

Blaz
[Usunięty]
:
Mogło Cię rozśmieszyć, bo jeszcze nie miałeś high enda w ręku. :mrgreen:

Oceanusy to nie tylko high end Casio, ale high end kwarców japońskich, a japońskie kwarce to high end kwarców światowych.

Mamy więc tu trzykrotność highendową. :mrgreen:

:
Eeee no ;-)
Jakiegoś Ocka już miałem w ręku ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Powiedzmy inaczej: Oceanusy od mniej więcej 2007 roku. Bo wtedy Casio wypuściło pierwszy model Manty i zaczęło traktować Oceanusy jako swoją flagową linię. :wink:

:
Blaz napisał/a:
Oceanusy to nie tylko high end Casio, ale high end kwarców japońskich, a japońskie kwarce to high end kwarców światowych.


ten oceanus może być kompletnym high endem kwarców, może być genialnie wykonany, nie niszczyć się po 7 latach użytkowania. gubić 1 sekundę na 17 lat itp. ale wizualnie kompletnie mi się nie podoba, no zabawka jak dla mnie i tyle - podobnie jak większość g-shocków :wink: doceniam właściwości tych zegarków, ale jakoś nie potrafię czegoś takiego zwizualizować i siebie na ręku :razz: Niektórzy podchodzą do zegarków czysto użytkowo - wtedy zgoda, nic lepszego od takiego czy podobnego oceanusa nie znajdą, po prostu - doskonałe narzędzie do wskazywania czasu :wink: Ja np. dobieram zegarki kompletnie inaczej, nie muszą być super dokładne i super wygodne, mają po prostu dawać mi radochę z ich posiadania i noszenia :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-03, 20:04, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
A myslisz, że mi nie daje? :cool:

Nie podchodzę do zegarków czysto użytkowo, jeśli o mnie mówisz. Zegarek ma mnie zauroczyć i DODATKOWO ma być wygodny w noszeniu, bo dla jednozegarkowca ta wygoda jest bardzo ważna.

Dopiero na żywca widać w moim Oceanusie grę światła na barwionych termicznie niebieskich indeksach, wskazówkach, logo. Ten zegarek zmienia się od totalnie czarnego do totalnie jasnoniebieskiego.

Nie mówię już o smaczkach w kopercie.

Potrafię na niego patrzeć długimi minutami i go podziwiać. Wcześniej miałem tak tylko z KingFisherem.

A tak w ogóle to wiem, że dla Ciebie istnieją zegarki od 45mm bez koronki w górę, ale dla innych taki wymiar to gruuba (dosłownie) przesada. :razz:

:
Blaz napisał/a:
A tak w ogóle to wiem, że dla Ciebie istnieją zegarki od 45mm bez koronki w górę, ale dla innych taki wymiar to gruuba (dosłownie) przesada. :razz:


no coś Ty, ostatnio odkrywam właśnie rozmiary od 43 w dół :wink: na 9 sztuk obecnie 2 mają 45mm, 4 - 44mm, 1 - 43mm i 2 - 42mm, ostatnio często noszę 40mm invictę sub i 36 mm perfecta mojego ojca bo są mega wygodne i nieprzeszkadzające właśnie :wink: Powiem więcej - większość zegarków w najbliższych planach będzie raczej zdecydowanie mniejsza niż 44 :cool: - do wszystkiego trzeba dojrzeć, może przyjdzie czas i na oceanusy :?: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Będą jeszcze z Ciebie ludzie. :cool: :lol:

:
Iksu - ostatnio mam tak samo :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.