Wybór paska do Parnisa Chronometra
Odpowiedz do tematu

:
Ewentualnie Spinner zrobił świetny czarniutki, mięciutki, bez przeszyć... no istna elegancja :grin:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Niekoniecznie czarny. Moj siedzi na brazowym pseudokrokodylu i jestempanzadowolony. Podobny do firmowego smiechozaura troche.

22mm zwezany do 20. Nabyty w TSS:




Pozdrawiam
Eryk

:
A co myślicie o Pattinim z łososia do portugalszczyka? Pasek wygląda interesująco, ale nie wiem jaki kolor lepszy rudy czy czarny.

Blaz
[Usunięty]
:
A nie lepiej jakiś pasek kupić? :cool: :lol:

:
Bardzo ciemny granat, będzie klasycznie i nie nudno :]

_
work in progress
:
Damian, myślałem o tym również, tylko że nie mam gdzie na żywo przymierzyć takiego paska, a jak zamówię i nie spasuję to ciężko go będzie później do czegokolwiek innego wykorzystać

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
G., Do Olsztyna masz niedaleko więc mojego przymierzysz jak dojedziesz :mrgreen: . Jak osoba chce to jutro paru fotek poczynię... nieudanych oczywiście :lol:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik, faktycznie rzut beretem, przejeżdżam tamtędy codziennie do pracy :mrgreen: byłbym dźwięczny za fotki :twisted:

btw. masz na PW ofertę korupcyjną :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-03-29, 21:23, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Kalkulatorem ale może dojrzysz kolorek


By remikb69 at 2012-04-01

By remikb69 at 2012-04-01

By remikb69 at 2012-04-01

By remikb69 at 2012-04-01

Pasek wydaje się czarny jednak pod innym kontem wydaje się ciemno niebieski. Do portugalca pasuje idealnie :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik, to Reda?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Yhmm

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
a ten zegarek nie jest za delikatny jak na taki pach? ja na Redzie mam pilot a47 mm i jest w sam raz :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Coś ty wszystko pasuje jak ulał, zegarek uzupełnia pasek a pasek zegarek. Najlepsze dopasowanie w mojej małej kolekcyji :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
może dziś spróbuję mu wrzucić tę pilotwą redę i zobaczę jak będzie wyglądał

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A ile w uszach ma pilotka? Wydawałoby się ze 47 mm to z 24 powinna mieć

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.