EDC?
Odpowiedz do tematu

: EDC?
Jest podobny temat, ale chciałbym mieć swój, gdzie będę mógł się dzielić odczuciami i przemyśleniami. Budżet maksymalnie 1k PLN. Zegarek ma mi towarzyszyć przez kilka najbliższych lat. Chciałbym aby mnie cieszył za każdym razem jak na niego będę patrzył. Nie mam sprecyzowanych wytycznych. Może być chrono, może być diver, może być coś na wpół eleganckiego. Pasek, bransoleta, mechaniczny, automat....byleby koperta z koronką nie była większa niż 45mm. Przeglądam internet i jak na razie króluje Seiko. Może wskażecie mi ciekawe alternatywy. Zakres cenowy określiłem na 1000PLN, ale wolałbym ciut mniej :)
Bardzo bym prosił o wrzucanie Waszych typów ;)

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2012-04-01, 21:06, w całości zmieniany 2 razy
:
To my mamy zgadywać co cię będzie cieszyło? Może choć jakieś przykłady zegarków, które cię kręcą... :roll:

Segoy
sylwek
[Usunięty]
:
Buczo, bo Seiko Panie to klasa sama w sobie jest ,, i wszystkie pochodne typu Orient , etc również

dużo zależy od tego czym się zajmujesz w życiu :wink:

:
kupuj Seiko bo zara sie tu zleca zORIENTowani i cie zakrzycza

sylwek
[Usunięty]
:
Buczo, mnie cieszy codziennie mój Seiko Premier ,co moim Edkiem jest ,, a

do tego garniakowatego mam customa na Parniku zrobionego i też mnie cieszy niezmiernie

jeszcze jednego mi brak w zestawie terenowca jakiego ,ale pracuję nad tym i jestem blisko ...

a później będę brał tylko do kolekcji :razz: :razz:

:
Ale jakie Seiko ci się podoba? :roll:

Segoy
symela
[Usunięty]
:
niedawno kupiłem na yoybuy, seiko snze93k1,i jestem bardzo zadowolony,zegar z szipem, ubezpieczeniem,prowizją, kosztował mnie 108 dolków. to dobra cena za niego,polecam

Ostatnio zmieniony przez symela 2012-04-01, 22:37, w całości zmieniany 3 razy
:
Mnie by cieszył Dzik lub PZL'ka, to są moje typy :wink: Jest jeszcze jeden zegarek , który mnie się marzy :



Uploaded with ImageShack.us

Wszystkie typowane zegarki są moimi najlepsiejszymi z zegarków na chwilę obecną, sam nie przedstawiłeś swoich potrzeb więc poleciałem według swoich :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
EDC ?
Do 1000 zł ?
Żeby cieszył, jak na niego patrzysz, żeby nie sprawiał problemów i służył długo i wiernie ?
Mam takie typy :
- EDC G.G.
- F.O.K.A. G.G.
- kompressor G.G.

To tyle...

sylwek
[Usunięty]
:
Cezar, pieknie wyjaśnione :mrgreen:

symela
[Usunięty]
:
Cezar poleca to czego kupić nie można,wirtualna rzeczywistość

:
symela napisał/a:
Cezar poleca to czego kupić nie można,wirtualna rzeczywistość


A dlaczego nie można? Wszystko można :mrgreen:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
sylwek
[Usunięty]
:
symela, jak nie można ??? kup se DZIKA albo SOKOŁA ,,, już jest wybór jak trza :mrgreen:

jak nie ,to czekaj na EDC

masz 3 zegary do tysiaka i to porządne zegary :wink:

symela
[Usunięty]
:
nurki nie w moim typie, czekam z zainteresowaniem na dwukoronkowca

:
Jak mówiłem rozpiętość wśród Seikaczy jest spora:
SNN231P2
SKX007 - wiadomo klasyk :)
SRP127J1
SNZF45J1
SNZH57J1 - zastanawiam się czy wersja granatowa, biała są równie fajne? Nigdy nie widziałem na żywo tego zegarka...
Czarnym Monsterem również bym nie pogardził.

Segoy nie zgadywać, a podrzucać podpowiedzi zegarków mieszczących się w załączonym budżecie, które was cieszą, kręcą i są godne polecenia z racji osobistych doświadczeń codziennego użytkowania.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.