Trojka Hamerykanskich braci
Odpowiedz do tematu

:
Zegarek nr1 i 3 to to samo czyli Waldek 1898 i proszę mi tu nie pierdzieć że śjedem kamjenień to od razu zły. Nie jedna kłalita by chciała mieć taki sjedem kamjeń.Sie wujek Krzysiek uśmiechnie, a napewno jeden taki kłalita się dla tegoż onegoz wujka znajdzie. Warunek wujkowy jest znany, czyli mydełko które trzeba podać przy zalecanym szybkim czasie reakcji przy czym potem nie można marudzić że swędzi.
Cytat:
A wiadomo cos wiecej o tych zegarkach?Z jakich sa lat?Rzadkie/pospolite?

Pospolite po wuju.

Cytat:
No i jeszcze jedno pytanie - ten Elgin ma trzyczesciowa koperte z zakrecanym zarowno deklem jak i luneta.To normalka w tych zegarkach?

Bo tu to przyzwyczajony osoba do tych angielskich jest ,zaś uświadamiam osobe poprzez ostrzerzenie co by tak gupich pytań nie zadawała że w zegarkach na hamski rynek to taka sytuacja to była norma jak [edit mod: można użyć np. "walenie". :twisted: ] jelenia na śmietnisku.
Cytat:
Myslalem,ze to raczej wojaki cos takiego mialy (a ten raczej wojakiem nie jest

Wojaki? Jezeli chodzi o konkretne wojaki(nie te z reklam) to żadne porządne tak nie maiły.

Ostatnio zmieniony przez 2012-04-01, 16:21, w całości zmieniany 4 razy
Pozdro!!!
:
No no... Wheeler nie jest pospolity po wuju :evil: To już nieco rzadsze rzeczy. Nie mówię, że rzadkie, ae nie pospolite :) A że mojego mniejszego braciszka przypomnę, bo ładny :D



Uploaded with ImageShack.us

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Rzeczywiście przeoczyłem tego wheelera i miałem takie prawo pijany byłem a zdjęcie małe.

Pozdro!!!
:
Ten wheeler to byla jakas sub-marka Elgina?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie, to dalej jest Elgin tylko z wynalzkiem.

Pozdro!!!
:
W zasadzie jeden z założycieli firmy. Elgin stosował różne nazwy mechanizmów, podobnie zresztą jak wielu innych producentów. Były takie sygnowane Elgin i takie z nazwami własnymi, przeważnie nieco wyższej klasy, choc się to zazębiało. I tak spotyka się mechanizmy m.in. Lady Elgin, Lord Elgin, Overland, Father Time i Veritas, a oprócz tego sygnowane nazwiskami: G.M.Wheeler, B.W.Raymond, H.H.Taylor oraz ponadto kilka innych z wczesnego okresu (nie chce mi się już myśleć ;) ). Podobnie w przypadku illinois'a by choćby słynny Bunn, czy walthamowski P.S.Bartlett - na tej samej zasadzie :)
tu mój b.wczesny Wheeler, z początku produkcji (1 lub 2 rok), niestety z podmienionym mostkiem balansu...



Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-04-01, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Zegarek nr1 i 3 to to samo czyli Waldek 1898 i proszę mi tu nie pierdzieć że śjedem kamjenień to od razu zły. Nie jedna kłalita by chciała mieć taki sjedem kamjeń.


...uwielbiam siedem...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.