Seiko Aviator - potrzebny pasek
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Pasek z podkładką zabija zegarek imo...

Tylko czarny z białą nitką. Słoniu dał dość dobre propozycje. :wink:

:
Blaz, na czarnym 18mm to będzie wyglądać jak bransoletka, a nie jak zegarek :(

uwierzycie, że nigdzie w Krakowie nie można kupić paska NATO? :evil: :evil: :evil:

nie ma ktoś 20mm NATO na zbyciu? :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
G. napisał/a:
Blaz, na czarnym 18mm to będzie wyglądać jak bransoletka, a nie jak zegarek :(



To znaczy? Na tym zdjęciu wygląda fajnie:



Kup sobie nato na allegro. :wink:

:
Blaz, na tym zdjęciu też mi się on podoba, pytanie tylko jak by to na ręce wyglądało... bo na moje oko ten zegarek wygląda tu na większy niż 38mm więc i pasek wydaje się szerszy - brak punktu odniesienia może faktycznie sprawić, że się podoba...

a może za często ostatnio nosiłem pilota 47 mm na 22 mm Redzie i stąd moja obsesja wielkości... :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
Jakby Ci to powiedzieć... Onegdaj byłem znany jako Ten-Co-Wsadza- Paski-24mm-Do-Uszu-20mm. :mrgreen:

Miałem na ręku tego Seiko i z paskiem 18mm wygląda harmonijnie.

:
to co się stało, że już Cię tak nie zwą? dojrzałeś do tego, że jak coś ma 20 mm to się tam nie pcha nic większego? :mrgreen:


hmm muszę pomyśleć nad tym... a nato i tak się przyda do Bagelsporta

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
G. napisał/a:
to co się stało, że już Cię tak nie zwą? dojrzałeś do tego, że jak coś ma 20 mm to się tam nie pcha nic większego? :mrgreen:



Oceanus. :mrgreen:

:
chyba nie łapię :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
:) Blazu sie w bransie z Oceanusa zakochał

FORZA Robert!
RK WRT
:
imo bransa jak bransa, ale to moja prywatna subiektywna opinia na podstawie zdjęć z sieci :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
O całości mówię. :mrgreen:

:
nie rozumiem tego zachwytu nad Oceanusem, ale ja się nie znam :mrgreen:

poza tym wiadomo, są różne gusta :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
G. napisał/a:
nie rozumiem tego zachwytu nad Oceanusem,


High endu mało kto rozumie zanim nie spróbuje. :wink:

:
Blaz napisał/a:
High endu mało kto rozumie zanim nie spróbuje.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Tu nie ma co do śmiacia. Tym różnimy się od innych for, że my opisujemy kłalitę, którą wyjadamy łyżeczką, a nie przez obślinioną szybkę sklepu palcami sobie pokazujemy. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.