Seiko Sumo pomaranczka - na czym nosic
Odpowiedz do tematu

:
To akurat czy wygląda karykaturalnie to mocno kwestia gustu, a już szczególnie przy kopertach 45mm. Jak dla mnie pasek 22 czy 24mm jest jak najbardziej odpowiedni. Lubię wiedzieć, że mam coś na ręce :P
Poza tym, takie szersze paski wyglądają po prostu ładnie

:
Jasne, ze rzecz gustu :wink: A mój gust na takie cuś jak pokazałem, reaguje zagwozdką z gatunku: Czy to jest pasek do zegarka, czy raczej zegarek do paska :twisted: Tak czy inaczej, wszystko opiera się na proporcjach....

Blaz
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
Ja tam nie rozumiem tego upodobania do maksymalnie szerokich pasków, bo wszystko powinno miec odpowiednie proporcje, a mało który zegarek to Big Egi, żeby potrzebował paska jak od spodni :razz: Przy rozmiarach koperty rzedu +-45 mm pasek szerszy niż 20 mm ( a zwłaszcza nie zwężany i z szeroką szlufką plus masywną klamrą ) wyglada wręcz karykaturalnie :???:

Przykład


Mówiąc szczerze nie widzę w tym nic karykaturalnego. Wręcz przeciwnie - szerokość paska idealnie pasuje do stylu zegarka. A w sumo nie pasuje 20mm do stylu wielkiego, ciężkiego divera, ot co.

Co więcej - śmiem twierdzić, że w 99,99 przypadkach przy kopertach 45mm to pasek 20mm wygląda karykaturalnie. Jeszcze się nie spotkałem z kopertą o takich rozmiarach, w której pasek o szerokości 20mm układałby się harmonijnie z kopertą.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-02-11, 09:30, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.