BOB
Odpowiedz do tematu

:
MariuszD napisał/a:
to z tych dwóch zdecydowanie GS - za sam wygląd.

Jakby Ci strix, lub ktoś inny równie utalentowany, obfocił tego BOBa - jęzorem szlifowałbyś monitor :lol: .

:
Moja małżonka kazała wam przekazać:

MORDERCY!

:mrgreen:

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Moja małżonka kazała wam przekazać:

MORDERCY!

:mrgreen:

Nikuś, a Ty paski to z plastiku robisz? :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
jęzorem szlifowałbyś monitor

Możliwe, nie mam i na żywo nie widziałem ani BOBa ani GSD, ale na tych fotkach GSD wygląda jak dla mnie rewelacyjnie a BOB tylko ładnie. A że kupuję oczami to w tym wypdaku GSD wygrywa. Inna sprawa, że BOB na dobrych zdjęciach może wyglądać równie świetnie.

Blaz
[Usunięty]
:
nick555 napisał/a:
Moja małżonka kazała wam przekazać:

MORDERCY!

:mrgreen:


Powiedz Małżonce, że mimo to bardzo ją lubimy. :mrgreen:




W dziedzinie cordovanu trzeba być bardzo ostrożnym. Skóra tak mocno pożądana, że często podrabiana, a i cordovan cordovanowi nierówny. Jakby to powiedzieć... Nie każda część d..py konia do cordovanu się nadaje. :mrgreen: Miałem np. w ręku jakiegoś cordovana Morellato czy Hadley Romy. Pasek był twardszy od legendarnej zbrojonej betonem gumy Seiko. :???: :lol:

Dlatego poszukałbym najpierw jakiego Cordovana stosuje Bob, bo ze zdjęć wygląda na taki... sobie.

Miałem dwa razy Crazy Horse'a Grega Stevensa i uważam go za najlepszy pasek na świecie. Miękki i elastyczny jak guma. Komfort noszenia nieporównywalny z innymi paskami. Pamiętaj, że każda seria Crazy Horse'a miała inny odcień i fakturę. To, co ja pokazuję, to 2 seria. Wart jest każdych pieniędzy. Możesz jednak dostać go taniej niż u Grega. :mrgreen: Szukaj tutaj:

http://www.network54.com/Forum/353393/

:
Imo Bob. :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tomek napisał/a:

Nikuś, a Ty paski to z plastiku robisz? :mrgreen:


Niby nie, ale przeważnie z resztek i to krowich.
U mnie koń na wyższym miejscu w ewolucji :)
Zauważ że z egzotyków mam raptem dwa rekinki i jednego aligatora co wg mnie aligatorem nie jest.
A koń w skórach dla mnie egzotyka :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nie mieszajmy w to ideologii :razz:

Segoy
:
nick555 napisał/a:
Moja małżonka kazała wam przekazać:

MORDERCY!

:mrgreen:


Żebyś wiedział co moja wyrabiała, jak zobaczyła taki jeden szary paseczek :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ze słonia. Żabę chyba robił Łysy.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Żaba jeszcze nie doszła, ale oglądana na fotach wywołała jedynie typową reakcję, czyli rysowanie kółka w okolicy skroni :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
rysowanie kółka w okolicy skroni


Moja się już pyta kiedy ta żaba przyjdzie. :-) Bo ciekawa jest jak to możliwe, żeby była skóra z żaby ;-)
Dziś klamry już do niej przyszły.

:
Foty, Misiu, foty!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No to żeśta zaszpamiły wątek Segoy'owi :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.