KRB Straps czyli korbowe paski
Odpowiedz do tematu

:
mam i nie dam :D

:
Ależ absolutnie nie dawaj, zedrę "po niewoli" :twisted: !

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A ja też mam jeden z Twoich pasków i przyznać muszę że to ścisła czołówka jeśli chodzi o jakość i wygodę. A przede wszystkim: wytrzymałość. Te pachy są nie do ściachania

:
Kadźcie mu, kadźcie, potem będziecie na WUS kupować po $250 plus szipping :mrgreen:
A nie, przepraszam, na hasło CW 10% zniżki .. :mrgreen: Przy odbiorze osobistym wysyłka gratis .. :wink: :wink: :mrgreen:
Korba, pachy wyglądają miodnie .. Masz talent, chłopie ..

Blaz
[Usunięty]
:
CornCobbMan napisał/a:
Paski do pilotów - miazga !!!
Gratuluję talentu :)


+1

:
Korba, dobrze że wracasz do biznesu :)

Foch und Ch.
:
To nigdy nie był biznes, tylko zawsze hobby. Zarobiłem ''na piwo'' na niektórych paskach, ale biznesem bym tego nie nazwał. Jakbym zaczął to traktowac jako sposób na zarabianie pieniędzy- straciłbym przyjemność z tej dłubaniny.
Może dziś o południu coś wystrugam, o ile małżonka nie wymyśli dla mnie zajęcia o dużo wyższym priorytecie niż szycie pasków :D
Na przykład zakupy w Biedronce czy innym Lidlu :twisted:

:
Bardzo klimatyczne pasiorki - gratuluje pomyslu i talentu jednoczesnie...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Korba, Jak sobie pilota sprawię, to mi zrobisz taki pach kombinowany, jak do tych niemieckich fligerów?

:
Oj nie wiem. Tamte były w uszach mega szerokie. 29 i 28 zdaje się. Węższy zrobić w sume da się, ale te klamry (zwykłe kaletnicze- niklowane) z rolką to sa w rozmiarach 20, a potem 25 robione. Strasznie upierdliwe było robienie tych pasków, dopasowanie tych części do siebie, szlifowanie nitów skręcanych na odpowiedni kształt. A jak przymierzyłem do łapy to i mega niewygodne sie zdawały. Ale nabywca zadowolon był. To była chyba jednorazowa akcja z tego typu paskami.
Na razie jest lato i czas na dłubanie nie bardzo jest.
Dzis planowałem, ale na uroczyste zakończenie podstawówki przez mojego młodego musiałem sie udać i z roboty nici... :neutral:

:
To Ty nawet sam nici robisz?!?!?!?! ;)
Szacun!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A robię, robię ;) Z konopii (indyjskich) mam hodowlę na balkonie ;) Z drobnych listków robię... ten tego... hmmm ... majeranek :!: A z łodygi robię nici :mrgreen: :twisted:

: Skórzane gadżety
Takie cusie ostatnio se zrobiłem ze skóry.
Nie paski co prawda, ale tez skóra i tez szycie, więc sie pochwalę. A co :wink:
- Breloczek do kluczy do Patrola.
- Etui na HTC Desire Z. Najpierw kupiłem chińskie z ceraty, które sie rozlazło po miesiącu. Nerrrwy mnie wzięły i zrobiłem se nie do zdarcia.



[ Dodano: 2012-02-27, 20:57 ]
I takie ubranko zrobiłem dla siekierki Husqvarna



[ Dodano: 2012-03-06, 08:27 ]
No to i zrobiłem pasek po długiej przerwie w paskoróbstwie. Do dużej Marianny, 26x26.
Wiem, wiem. Szlufki ''niemęskie'' Ale ja lubię jedną wszywaną, jedną ruchomą, ato pach na własny użytek. Pojedyncza ''ruroszlufka'' nie podobuje mnie się.




Ale co z tego, jak i tak nikt nie zobaczy, póki ktoś sie nie zlituje, nie odkopie topicu i nie napisze czegokolwiek, bo nie ma możliwości podbicia do góry własnego tematu...
Co za kiszka... :evil:

Ostatnio zmieniony przez Korba 2012-03-06, 08:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Pasek elegancja - od razu niegdysiejszy mój zegarek nabrał szyku! :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Wojtek 2012-03-06, 08:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Podoba się mnie ubranko do siekierki...reszta też :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.