Zwycieski projekt forumowca - konsultacje społeczne
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:


:mrgreen:

:
kobold :?: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
...widzę, że głupoty się już Was trzymają, tak to widzę:




:
A może na deklu po prostu ChinaWatches.pl zamiast Najlepsze Forum Zegarkowe?

:
..."Najlepsze Forum Zegarkowe..." jest zaczerpnięte z hasełka jakie jest na naszej "okładce" u góry strony. Co do Napisu to się nie upieram. Nazwa jest na tarczy, a mordka jest na tyle charakterystyczna, że każdy wie o co chodzi ;)

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-02-04, 00:17, w całości zmieniany 2 razy
:
Zamiast Najlepsze forum zegarkowe napiszmy Nie ma wstydu przed Ryśkiem i każdy będzie wiedział ocb :razz:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
kaer napisał/a:
Nie ma wstydu przed Ryśkiem

...a to też dobre jest...

:
MAX, a próbowałeś przedłużyć jasne obramówki minutowej... Minutowa w nurasie niby ważna jest... Może ciemne zostawić tylko okolice osi - jak w Seiko BFS np?

Ogólnie - dla mnie malyyyyna:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Dla mnie koniec :grin:
I cieszę się, że F.O.K.A się przyjęła :roll:

:
Podoba mnie się :wink: :razz: Imo lepiej pasowała by niebieska luma do tej beżowej, ale...to pryszcz tak naprawdę :razz: :wink: Można robić zapisy :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-02-04, 01:48, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Naprawde fajny projekt ale bez lumy na bezelu nie bedzie juz taki fajny ;) Musi byc luma na bezelu jak w projekcie nr 3. Dziekuje.

:
stfraw napisał/a:
Musi byc luma na bezelu

Toć jest do 20, a potem cyferki...styknie :)
Produkcję uruchamiać, przedpłaty robić, pieniądze zbierać :mrgreen:
Czy w innej kolejności :oops: ale działać, szkoda czasu :cool:

:
Tyle, że ta biała luma z projektu nr 3 wygląda dobrze tylko w nocy, w dzień psuje wizualnie całość. Tak jak pisał Strix (mnie więcej :mrgreen: ) - wolę ładny zegarek kosztem jego świecenia, niż "latarkę" kosztem ładnego i spójnego zegarka :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dla mnie ta biała luma psuje trochę właśnie spójność zegarka. Inaczej, gdyby na przykład kwadraciki "0", "10", "20" i dwa, większe pośrednie były wypełnione zieloną lumą. Wtedy ładniej współgrałoby to z lumą na tarczy.

Ostatnio zmieniony przez stfraw 2012-02-04, 02:43, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Cytat:
Dwa lodołamacze - "Wydra" i "Foka" - rozpoczęły kruszenie lodu między Zatoką Gdańską a Przegaliną.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku wynajął 6 lodołamaczy. Dwa stacjonują przy nabrzeżu w Sobieszewie na Martwej Wiśle ("Mors" i "Lew"). Ich zadanie polega na kruszeniu lodu od ujścia Przekopu Wisły w górę rzeki. W razie potrzeby wypływają przez Wisłę Śmiałą na Zatokę Gdańską i tam zaczynają swoją pracę.

Cztery inne lodołamacze stacjonują w Przegalinie ("Lemur", "Wydra", "Żbik" i "Foka").

Prócz tego inwestor mostu budowanego pod Kwidzynem wynajął dwa dodatkowe lodołamacze w celu ochrony wykonanych dotychczas elementów konstrukcji. "Orka" stacjonuje w Tczewie, "Rekin" w Korzeniewie k. Kwidzyna.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.