Do amerykanistów
Odpowiedz do tematu

:
Nie, nie, nie - no, może Walthama, kto wie. Elgin padł nie z powodu designu, a z powodu kryzysu i spowodowanego nim wzrostu popytu na taniochę (Timex dzięki temu przetrwał). Po prostu taki gigant, żeby pokryć koszty utrzymania fabryki musi sprzedawać bardzo duzą ilość zegarków, jeśli nie - plajtuje. A zegarki te wciąż były cenone, tylko w pewnym momencie, dla większości potencjalnych nabywców, za drogie i szli do konkurencji...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Zwróciliście może uwagę, że w latach kryzysu USA zaroiły się zegarami publicznymi - wszędzie to było - na każdym winklu, nawet w wagach i automatach z wodą sodową.

J.

:
W podobnej kopercie mam Roamera z lat 1920-37

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
mapeth
[Usunięty]
:
Dojechał!
jest świetny
co prawda fotek nie porobiłem, bo od razu poleciał do zegarmistrza, jednak stan zewnętrzny jest na prawdę ok
wewnątrz, balans wydaje się być ok, więc połowa sukcesu
co do wałka - brak niestety :roll:
na pocieszenie zegarmistrz dodał, że postara się takowy dorobić/dosztukować, do tego szkiełko i koronka i będzie gitara :mrgreen:

Spam
[Usunięty]
:
mapethcieszę się twoim szczęściem bo wiem jak to jest dostać zegarek w lepszym stanie niż to wyglądało z opisu i zeznań sprzedającego.
Graty i jak będziesz miał sprawnego nie pozwól czekać na fotki

mapeth
[Usunięty]
:
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, tzn jeśli zegarmistrz dotrzyma terminów, fotki powinny pojawić się początkiem przyszłego tygodnia :wink:

:
A zamek/koszukla jest? Bo jeśli jest, to dorobienie wałka nie będzie problemem, jeśli nie ma - moze być kłopot.

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Dla mnie osobiście wałek to tragedia, bo o ile jakoś go wypiłuję to nie mam czym nagwintować :sad:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.