Co sądzicie o zakupie rotomatu
Odpowiedz do tematu

:
Wygląda jak model stojaka na protezy ortopedyczne.

Sorry, skojarzeń się nie wybiera, same przychodzą :wink:

:
No i kupiłem. :)

Powieszę na nim lampki i będzie zamiast choinki.

:
Przedni pomysł Kuba - jak dojedzie ten wiatrak daj jakąś recenzję!!!

:
No i mam karuzel :)









- Przyszedł szybko i bezpiecznie opakowany

- Wykonanie ok

- Montaż zajmuje chwilkę

- Nasmarowany dość obficie

- Nie ma żadnych programów

- Obroty lewo/prawo zmienia się przełącznikiem - wyłącznik ma pozycje - OFF-Zmiana kierunku obrotów-OFF

- Słychać go. Nie jest głośny ale słyszalny. Dla mnie może być.



Jestpanzadolonny! :) Zobaczymy ile podziała ale jak co najmniej rok to warto.

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-04-22, 08:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeśli ten rotomat jest sygnowany marką Bergeon, to jest to najwyższa klasa światowa jeśli chodzi o sprzęt zegarmistrzowski, jak zobaczyłem opakowanie to mi "cenka opadła".

:
Fajny karuzel - Kuba powiedz jak bardzo jest głośny da się wysiedzieć pół dnia w odległości ok. 1,5 od niego???



cosik mi się widzi że ten Bergeon śwismejd to on jest made in PRC :)

:
Miałem Bergeona "naciskaczkę wskazówkową", i powiem ci że lepiej się sprawdzał ... wkład do długopisu ...

Chociaż fakt że ichnie ustrojstwo do teleskopów dzielnie praduje do dziś!

Firma dobra, bez dwóch zdań - "będzie Pan zadowolony!" :) Chyba że Kubajaszi kołki w ścianę wkręcił po chińsku :lol: ...?

:
Kreci zegarki to on moze i dobrze .... ale najwa zniejsze pytanie

Wychladza powietrze w pokoju ???

:
kadarius napisał:
Fajny karuzel - Kuba powiedz jak bardzo jest głośny da się wysiedzieć pół dnia w odległości ok. 1,5 od niego???
Daje radę. Tak sobie terkocze. Sympatycznie bardzo. :) Najgłupsze, że nie wiem, w która powinien się kręcić żeby mi zegarki nakręcać. :) Na razie kręcę w prawo i zobaczę, czy któryś się nie zatrzyma - Mezalians Flieger i Samson nakręcają się w jedną stronę ... Chronometer chyba też ... no zobaczymy.

:
Jeśłi okręca zegarki wokół osi - a widze że tak - to nie ma znaczenia.

:
A to nie jest cyklomat czasem?

:
Maro a jaka jest praktyczna różnica???

dla mnie rotomat vel cyklomat vel watchwinder to jeden ch... :)

:
Niekoniecznie. Cyklomat ze względu na swoją specyfikę może również służyć do sprawdzania dokładności chodu (kwestia obrotu zegarka we wszystkich płaszczyznach). Rotomat tylko kręci.

:
a... widzisz go...

no i znów się czegoś mądrego nauczyłem - dzięki Maro

:
Na filmiku z Volmaxa widać jak kręcą się zegarki na cyklomacie, Aviatory na 3105. Jak wiemy automatami nie są. Jadą tak przez co najmniej 24h i sprawdzają odchyłkę. Bardziej znane Firmy z zegarkowego piedestału kręcą tak zegarki przez kilka dni (oczywiście automaty, jak wygląda sprawa z ręcznie nakręcanymi nie wiem)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.