Pach do Auguste Reymond Pilot
Odpowiedz do tematu

: Pach do Auguste Reymond Pilot
Jak w temacie - poszukuję jakiegoś ciekawego paska do tego pilocika. Oryginalny poza tym, że jest (i jest miękki) to wszystko co o nim można powiedzieć. W uszach auguste ma 20mm. Wstępnie myślałem o jakimś handmade od naszych paskorobów ale może coś jeszcze podejdzie.

Dla przypomnienia pacjent:

maciek
[Usunięty]
:
po odebraniu dziś paska od Przemka, niczego innego w życiu nie polecę. :wink:

:
Tomek, - #1, #4, #7 - bardzo fajne.
matyr, - o tym też myślałem :wink:

:
7-ka jest też w wersji BLACK.

KLIK


:
Tomek, - chyba jednak #1 aktualnie pasuje mi najbardziej. Jak z jakością? :mrgreen:

:
To Di Modell, to bardzo dobre paski. Iks coś kupił ostatnio i pieje z zachwytu ..

Blaz
[Usunięty]
:
Oprócz Di-Modell Jumbo, ale firma sama przyznała się do wad tego paska. :mrgreen:

Auguste to delikatny zegarek, więc proponuję Riosa. Bo to, że wymienić w nim pasek trzeba, to pewnik. To jest chyba papier, nie skóra. :???:

:
Tomek napisał/a:
Auguste to delikatny zegarek, więc proponuję Riosa. Bo to, że wymienić w nim pasek trzeba, to pewnik. To jest chyba papier, nie skóra. :???:

Dlatego w przypadku Di-modell boje się trochę o nity - mimo że to pilot, tylko jakiś właśnie taki delikatny. A jak z jakością Riosa? Bo siakiś taki tani... :???:

Może kliknę Riosa w oczekiwaniu na jakiegoś handmada? Inne opcje dalej mile widziane :mrgreen:

:
Rios u nas jest taki tani, nie wiem dlaczego .. To bardzo dobre paski, mam ich sporo, do żadnego nie mam zastrzeżeń.

Woytec60
[Usunięty]
:
Jslanina, mnie do tego łocza widzi mi się rekin, czarny albo szary





Coś takiego chcę mu kupić po swiętach.
W tej chwili AR jest na podobnym pasku ale takim "rekinopodobnym".
Jutro jakąś fotkę wrzucę...

:
Tomek napisał/a:
To Di Modell, to bardzo dobre paski. Iks coś kupił ostatnio i pieje z zachwytu ..


:twisted: a tam pieje od razu - świetne paski po prostu :razz: A można kupić i u nas w kraju, nawet taniej niż na WBC.com wychodzi :razz:

>KLIK<

Blaz napisał/a:
Oprócz Di-Modell Jumbo, ale firma sama przyznała się do wad tego paska. :mrgreen:


Co dolega temu dżambu? Granatowego chciałem do BBM klikać :sad:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-12-23, 21:35, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Mnie w przeciągu miesiąca użytkowania zmniejszyła się szerokość o 2mm. Podobno to było dość częste zjawisko...

:
hmmm ciekawa sprawa, podobnie działo się z Redą, tylko zdaje się w nieco dłuższym czasokresie :razz: No, ale to jednak inna półka cenowa i takie rzeczy dziać się nie powinny :roll: Wiadomo czy to kwestia tylko jednej partii, czy wszystkie są skopane??


jslanina - ja dałem Aviatora z nitami do kwarcowej adriatici ala pilot i imo świetnie wygląda, a to też jest dosyć delikatny zegar :wink: Postaram się jakieś foto kalkulatorem djutro wrzucić :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
hmmm ciekawa sprawa, podobnie działo się z Redą, tylko zdaje się w nieco dłuższym czasokresie :razz: No, ale to jednak inna półka cenowa i takie rzeczy dziać się nie powinny :roll: Wiadomo czy to kwestia tylko jednej partii, czy wszystkie są skopane??




Ja kupowałem trzy lata temu. Nie wiem jak teraz jest. Od razu dostałem propozycję wymiany paska, ale podobno właśnie dlatego, że cała partia była taka, to zaproponowali oddanie kasy. Wspaniałomyślnie się zgodziłem. :mrgreen:

Potem na wus czytałem, że to się zdarzało też w innych sklepach, ale nie śledziłem dokładnie tego tematu, więc nie wiem czy potem się polepszyło czy też to była jednorazowa wpadka.

Przy Chronissimo nie miałem żadnych problemów.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.