pasek do vodolaza
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
A dla mnie nie. Zawsze można przy okazji czegoś nowego spróbować. :grin:


... i w myśl tej zasady wysłałem funtowemu sprzedawcy zapytanie a propos grubości. :mrgreen:

:
Widziałem te paski u innego sprzedawcy gdzieś na Zatoce. Miałem je nawet w obserwowanych. Były też nieco inne zdjęcia, na których było widać takie białe "coś" jako wypełniacz w środku. Zapachniało mi to nieco Redą S-23 i odpuściłem. Paski wyglądają na grube, w okolicy 4-5mm a szew wskazuje na to, iż w środku jest wypełniacz z gąbki lub czegoś innego dość miękkiego (ściągnięty szew). Nie szedłbym tą drogą. Na focie wyglądają ok - w rzeczywistości to imo badziew z cienkiej warstwy skóry.
Kup Riosa, będziesz zadowolony :grin: Mam go z klamrą Pre-V, da się założyć bez problemu.

EDYTA 2: grubość tego paska z linku jest w opisie aukcji:
Cytat:
Thickness: approximately 5 mm

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-12-21, 12:05, w całości zmieniany 2 razy
maciek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Widziałem te paski u innego sprzedawcy gdzieś na Zatoce. Miałem je nawet w obserwowanych. Były też nieco inne zdjęcia, na których było widać takie białe "coś" jako wypełniacz w środku. Zapachniało mi to nieco Redą S-23 i odpuściłem. Paski wyglądają na grube, w okolicy 4-5mm a szew wskazuje na to, iż w środku jest wypełniacz z gąbki lub czegoś innego dość miękkiego (ściągnięty szew). Nie szedłbym tą drogą. Na focie wyglądają ok - w rzeczywistości to imo badziew z cienkiej warstwy skóry.
Kup Riosa, będziesz zadowolony :grin: Mam go z klamrą Pre-V, da się założyć bez problemu.

EDYTA 2: grubość tego paska z linku jest w opisie aukcji:
Cytat:
Thickness: approximately 5 mm


że w opisie jest, to ja wiem. :wink: Ale skoro mówisz, że zajeżdza gąbczastą redą... to to jest katastrofa. Z tym większą uwagą kontynuuję zatem korespondecję z nickiem. :wink:

:
Zwróć uwagę na zawinięte brzegi przy szwie. Albo jest on bardzo ściągnięty (czego ze zdjęcia wnosić nie można), albo w środku siedzi b. miękkie wypełnienie pokryte cienką warstwą skóry.

maciek
[Usunięty]
:
widziałem to, kurcze myślałem, że tak mocno tą skórę złapali...

EDYTA: No i po sprawie, nick zajął się wszystkim. :mrgreen:



Taki będzie z kremową nitką. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-12-21, 12:51, w całości zmieniany 1 raz
:
No i to jest słuszny wybór. Na naszych paskotworach zawsze można polegać. Zrobią co trzeba a i doradzą zagubionemu ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
I dokładnie o to chodzi. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
I dokładnie o to chodzi. :mrgreen:


:twisted: :wink:

:
Będzie ciut ciemniejszy, ciut bardziej matowy i z inną nitką. Znaczy inny pasek niż pokazałeś. Ale mi się podoba :razz:

FORZA Robert!
RK WRT
:
No i brawo

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
maciek
[Usunięty]
:
Mam nadzieję, że w piątek będę go miał i Święta spędzę z zegarkiem na ręku. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.