Czy to przystoi prowadzać .....
Odpowiedz do tematu

:
only black :razz:

:
nick555 napisał/a:
Na jaśniejszym moim zdaniem.

A można o przykład obrazkowy prosić, jeśli na jaśniejszym ?

:
O tak dla zobrazowania koloru:






Taki nie wiem jak to nazwać, miodowy? No jaśniejszy niż czekolada.


PS. Ewentualnie kafka z mleczkiem jakaś :)

Ostatnio zmieniony przez nick555 2011-12-16, 13:26, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
To mocno odważnie :???:

:
Ale po co w sumie psuć oryginał: :mrgreen:

:
Tam psuć! Ewentualnie jasno brązowy, matowy!, luisiana alligator...

FORZA Robert!
RK WRT
:
jslanina napisał/a:
Ale po co w sumie psuć oryginał: :mrgreen:

Dla mnie to ten "oryginalny" jakiś lichy jest. Zupełnie podobny do niczego i nie nadążający za klasą tego zegarka. Moim skromnym zdaniem warto aby zegarek w kontraście był do paska, nie zlewał się z nim. Stąd pomysł na kombinacje jakąś która się pewnie u mnie zakończy na czarnym pasku, ale z jasnym przeszyciem. :smile:

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2011-12-16, 14:45, w całości zmieniany 2 razy
:
Kontrastem dla tego zegarka jest kolor koperty.
Przy tej elegancji, jaką naturalnie posiada, na jasnym pasku w brązie traci przynajmniej połowę...I się robi zegarek do koszulki, ale polo :mrgreen:

:
Czyli dobzie dobzie ;) kombinuje tego czarnego z przeszyciem do Kemmnera co szyk i elegancję zachować .


:
kk pozakładaj rożne paski, daj zdjęcia nadgarstkowe i ocenimy :)

:
O ja guuupi, że też od razu na to nie wpadłem. Wystarczy przecież kupić ze 20-30 pasków i jakiś na pewno się dobierze :mrgreen:

:
kumpel koronki napisał/a:
O ja guuupi, że też od razu na to nie wpadłem. Wystarczy przecież kupić ze 20-30 pasków i jakiś na pewno się dobierze :mrgreen:


Dobrze kombinujesz, dobrze :!:


:
Jak będziesz miał dwie skrzyneczki pasków jak Krzysiek, to nie będzie problemu z doborem paska :mrgreen:

:
Ale to i skrzyneczki pewnie muszą być jakieś specjalne, na bateryjkę żeby się tym paskom nie nudzilo, żeby się obracały :mrgreen:

Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Nie,zwykłe :-)
Ta jasna miała być do PZL, ale zrobili za wysoką.
A ta ciemna miał być do jednego z naszych projektów, ale zamiast zrobić tak jak chcielismy - to nam wykonawca zrobił takie samo jak w PZL, tylko inaczej pomalował.
No to co sie mają marnować :-) ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.