Czy to przystoi prowadzać .....
Odpowiedz do tematu

: Czy to przystoi prowadzać .....
Panowie, taki zegarek na takim pasku ? coś jakby mezalians ? garniturowiec, a pasek jakiś od sportowego samochodowego rally ?
Przyznam się, że podoba się i zamierzam to samo popełnić z kostką, ale czy to nie wieś :mrgreen:

a może brązowy ?


Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2011-12-15, 19:19, w całości zmieniany 1 raz
:
...kumpel koronki, zarówno zegarek jak i pasek są dla Ciebie i zdanie innych jeżeli chodzi o podobanie się nie jest chyba dobrym wyznacznikiem. Jeżeli zaczynasz nosić to co się komuś podoba, a nie Tobie...to już nie jest dobrze.

:
kumpel koronki, - moim zdaniem tak. Widziałem kilka fotek na WUS na tym paseczku - zmienia on całkowicie charakter zegareczka. Ja osobiście kosteczkę noszę na pełnym paseczku jako zegareczek ciut bardziej wyjściowy.

:
:evil:

:
Maxio napisał/a:
...kumpel koronki, zarówno zegarek jak i pasek są dla Ciebie i zdanie innych jeżeli chodzi o podobanie się nie jest chyba dobrym wyznacznikiem. Jeżeli zaczynasz nosić to co się komuś podoba, a nie Tobie...to już nie jest dobrze.

masz racje, tylko jakoś tak wygłupić się za mocno nie chce ;)

dago napisał/a:
:evil:

łot is dys :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2011-12-15, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
:
kumpel koronki napisał/a:

dago napisał/a:
:evil:

łot is dys :mrgreen:


Inni wiedzą, a Ty się może domyślisz :twisted:

:
kumpel koronki napisał/a:
dago napisał/a:
:evil:

łot is dys :mrgreen:

Melepetą dago się nie przejmuj. Poruszyłeś czuły dla niego temat :wink: No offense Cezar. Na zlocie na wiosnę się napijemy za Kemmnerki :mrgreen:

:
Jacuś, bądź człowiek :neutral:

:
Roland znów tych zegarków trochę zrobił i nawet coś tam w nich zmodernizował. Są do kupienia na ebajku, ale troszkę taniej u niego bezpośrednio.


ps.
Dago pisz list do św Mikołaja, jeszcze do świąt trochę czasu jest, a zegarek wyjątkowy w swej prostocie i jakości wykonania, oczywiście zważywszy na cenę.

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2011-12-15, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Brązowego bym założył, dla rozbicia czeluści czarnej :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
kk co to to jest to ja wiem, miałem. I mieć znów będę...

:
dago napisał/a:
kk co to to jest to ja wiem, miałem. I mieć znów będę...

A to trzymam kciuki :)
/////////////////////////////////////////////////////////
nick555 napisał/a:
Brązowego bym założył, dla rozbicia czeluści czarnej :)


na brąziaku to tak wygląda

może i sensownie ?


Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2011-12-15, 20:04, w całości zmieniany 2 razy
:
Na jaśniejszym moim zdaniem.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Przeniosłem do właściwego działu.

Blaz
[Usunięty]
:
nick555 napisał/a:
Na jaśniejszym moim zdaniem.


+1

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.