Pasek z 'podwójną' klamrą
Odpowiedz do tematu

:
Gadaj [edit mod: wyedytowałem] z paskorobem.
Zrobią Ci i będziesz zadowolony.
Oryginał chore pieniądze...

Ostatnio zmieniony przez 2011-12-08, 09:33, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
guma TAWATECA ma dwa rzędy dziur. Mam i se chwalę. :wink:

http://www.sklep.chronoli...products_id=590

:
no gdzie guma do Hamiltona?? :roll: Nie żebym się kłócił, ale trochę nie do końca się ten watek pokrywa wg. mnie żeby go scalać :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-12-08, 12:53, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
no gdzie guma do Hamiltona?? :roll: Nie żebym się kłócił, ale trochę nie do końca się ten watek pokrywa wg. mnie żeby go scalać :razz:


ło matko, ja myślałem, że chodzi o dwie dziury. :mrgreen: Tak po prostu... :mrgreen:

:
Nie no bo się temat wziął i scalił - ja do Hamiego szukam pacha, nawet oryginał rozważam :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Te co Tomek pokazał - ze stalową szlufką - fajne się wydają.
Nie przypasujesz nic z nich?

:
w tej chwili ten jasno brązowy rozważam jak najbardziej, troszeczkę mi przeszkadza ta stalowa szlufka no i brak nitów, ale... pomyslimy :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
w tej chwili ten jasno brązowy rozważam jak najbardziej, troszeczkę mi przeszkadza ta stalowa szlufka no i brak nitów, ale... pomyslimy :razz:


Ja wszystko rozumiem, że Nowy Nabytek, że piękny, że drogi.... ale nity to sobie daruj. :wink:

:
Cytat:
Pasek do Mudmana ma dwa rzędy dziurek.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
matyr napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
w tej chwili ten jasno brązowy rozważam jak najbardziej, troszeczkę mi przeszkadza ta stalowa szlufka no i brak nitów, ale... pomyslimy :razz:


Ja wszystko rozumiem, że Nowy Nabytek, że piękny, że drogi.... ale nity to sobie daruj. :wink:


Założyłem oryginalny pasek do Hamiego i konweniują mi te nity - taki już jego urok :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.