Wymarzone chrono
Odpowiedz do tematu

: Wymarzone chrono
Mój zegarmistrz tchnął we mnie dziś nadzieję. W styczniu naprawi mojego Poljota. Jak wygląda, możecie zobaczyć na zdjęciu. Jest dość zmęczony życiem. Chciałbym go także trochę upiększyć. Niestety obawiam się, że nie będę dysponował kosztami na pełną renowację. Dlatego pytam...wręcz proszę o pomoc. Czy ktoś ma jakieś części do tego zegarka? Wizualnie psują wrażenie:

- wskazówki (minutowa i godzinowa. Wiem, że wszystko da się wyczyścić, ale zegarmistrz straszy mnie ceną środków)

- koronka po lewej stronie

- ring wokół tarczy

- przycisk stopera

Jeśli ktoś z Was miałby niepotrzebne, której z wymienionych przeze mnie części, bardzo chętnie odkupie.



A oto sam zegarek




:
Piekny jest ten model...sam na niego poluje od czasu juz dluzszego.

Powodzenia w poszukiwaniach.

:
Kibicuję tej naprawie, to chrono to już kultowy produkt radzieckiego zegarmistrzostwa. Niestety żadnych części nie posiadam....takiego chrono też.

:
Z moim też było ciezko a był w lepszym stanie wizualnym , technicznie to brakowało przycisku i niedziałał stoper , blaszki urucahmiające były powyłamywane.

Z częsciami jest cieżko dorobienie przycisku kosztowało 40 pln, albo trzeba składać z trupków,

Jestem pełen nadzieji że nasze chrono powstaną z popiołów !

:
Również zostałem właścicielem Poljota chrono i także niekompletnego. W moim brakuje wałka naciągowego z koronką. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza i pomoże w reaktywacji naszych trupków.

:
Trzymam kciuki :)

:
Nareszczie, w końcu!!! Mogę dumnie chodzić z jednym z moich ulubionych radzieckich zegarków. Nie było łatwo i tanio, a zegarek wciąż pozostawia wiele do życzenia. Przycisk do chromowania, paskudny ring, koperta z paroma ryskami....Ale i tak nie zaburzy to mojej radości. Teraz mogę uczwicie powiedzieć mam swoje własne ruskie chrono :smile:



:
Gratulacje i wyrazy nienawiści :grin:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Gratuluje ! niech sie nosi , a moj nadal w spa u Andre

:
Pięknotka maszina - gratuluję :)

:
Gratuluje!

:
Ech... jedno z moich marzeń zegarkowych... zazdraszczam okrutnie.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
jak ja bym chciał takiego, tylko ceny mnie odrzucają. zazdroszcze :)

:
Haroszij Maszin , Gratulacje w walce o doprowadzenie tego Poljota do stanu używalności :twisted:

:
buczo85 gratulacje i wyrazy szczerej nienawiści :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.