Kwadraciak? Ten w kazdym razie TAK!
Odpowiedz do tematu

:
Piękny i do tego jeszcze taki mechanizm. Niedobry zbyszke, niedobry :)

:
Dodam jeszcze, ze calkiem spory - kwadrat o bokach 34 mm (bez koronki). Co daje zegarek znacznie wiekszy, niz przy okraglej tarczy o tej srednicy. Wyglada na wiekszy od wiekszosci moich zegarkow. Nawet mojej malej sie podoba, a ona lubi tylko nowe i duze zegarki.

Z minusow - werk jest utrzymywany w wydrazeniu dekla, wiec po jego zdjeciu lezy sobie luzno, tylko polaczony z tarcza.

:
To co lubię, prostota i minimalizm, do tego świetny mechanizm :smile:
Zazdroszczę :evil:

:
Ja pierdziu, ja zamykam się w sobie, jestem wstrząśnięty i zmieszany.

Cuuudo Panie Cuuudo.

:
Moja żona tez raczyła skomentowac jako "bardzo ładny", co się jej w zasadzie nie zdaża :P Tak że nie znasz teraz dnia ani godziny, pludraku :P :!:

:
Ojjj zrobimy my Ci kiedyś potop....nomen omen Szwedzki :mrgreen:

:
mnie się microtory zawsze ten tego... ale tera to se chyba normalnie na jakiego zapoluję!
:twisted:

Skate or die!
:
To poluj, bo zwazywszy na historie, zaawansowanie techniczne i takie tam, to mozna je dostac nieomal za darmo. Bo co to jest ca 500 prezydentow za takie cudo?

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2011-11-20, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Bardzo fajny zegarek, szczere gratulacje! Ja powoli szukam też czegoś kwadratowego / prostokątnego do koszuli... ostatnio nawet chciałem powalczyć o taki: link ;)

Tak czy inaczej jeszcze raz gratuluje, a "kosteczka" to chyba mój plan na 2012 ;)

:
Ten kwadraciak miażdży... lubię taką prostotę w kwadratowych/prostokątnych zegarkach, do tego werk jakich mało. Gratulacje i... w błocko :-)

:
500 preziów Zbyszek w takim stanie :shock: :?:
To rzeczywiście kopie zadek - zegarek z cała pewnością bije na głowę wszystko co można teraz kupic za mniej niż cztery zera na końcu ... A i w tej grupie moglby zawalczyć ...

:
Za tego konkretnego zaplacilem wg kalkulatora walutowego w moim banku 580 USD - to zeby rozwiac watpliwosci. I to w fizycznie istniejacym domu aukcyjnym. Wiec przez Internet, ryzykujac cokolwiek wiecej, na pewno mozna nabyc cos na tym mechanizmie taniej.

:
zbyszke, piękny zegar, mechanizm niepospolity. Udany nabytek. Gratulacje.

:
zbyszke, - świetny! mechanizm super!

:
Dzis zalozony do kosciola, dostal w miedzyczasie nowy pasek ze skory rekina:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.