Moje fanaberie
Odpowiedz do tematu

:
Fajne!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
No i foch bo był tylko kieszonkowy:





,a teraz jest kieszonkowo-naręczny zależnie od focha o danej porze dnia.

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-10-30, 12:46, w całości zmieniany 2 razy
Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
Te rzymianki są przeurocze :!: :!: :!:

:
Ta tarcza nie jest jeszcze jakoś tam super fikuśna ,ale jest inna jak w standadowych cylindrach na AS52 z tamtego okresu.Za nabyciem tegoż Phenixa cylindrowego od znajomego na giełdzie przemówił głównie fakt iż komandir mi się zaciął(paproch dostał się w ząb) i nie miałem nic co by pokazywało czas, ponad to cena dobra i to za dokładnie chodzący zegarek(po sprawdzeniu dokladności ok. 20 s na dobę) ,no i co by nie było przygarniam kieszonki z niestandardowymi tarczami.Pomimo iż w środku jest tylko poprawiony AS 52 przez Phenixa to ładnie jest zdobiony.

Pozdro!!!
Spam
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Ta tarcza nie jest jeszcze jakoś tam super fikuśna


Fikuśna. Niefikuśna. Ja uwielbiam ten klimat. A na moich kieszonkach tak mało rzymianek :cry:

:
Zrobiłem trochę nowych fotek temu wynalazkowi, tym razem bez ręki.Fotki pomniejszyłem aby nie było potrzeby dostawiania drugiego monitora :D






Pozdro!!!
:
Ekstra wyszło Marcin :-) Taki idealnie industrialny :!:

Blaz
[Usunięty]
:
Wbrew pozorom to naprawdę fajnie wygląda. :shock:

:
Poza tym paskiem Alpha ciulowym - ja bym tu widział solidny pach ze szlufkami na uszy oddzielnymi - i soda maksymalna :!:

Spam
[Usunięty]
:
Ten zegarek świetnie wygląda w tych "uchwycie"

:
Pach jest do dojachania, zostanie zmieniony na epokowego czarnego skóraka. Uszy też zmienie na takie fikuśne stylem podobne do kominka. Zegarek miał dzisiaj poważne testy na rowerze po leśnych drogach i smiało moge napisać że przeszedł je na 6-kę.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2011-11-06, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
Trzeba by pokombinować z takim uchwytem do Mołni

:
Rowerem z tym zegarkiem :?:
Boga nie masz w sercu, profanie :twisted: :lol:

:
Mam taki plan na przyszłość by zakupić taki trench watch jak z czasów I wojny , fajnie wyszedł ten zegarek na tym pasku .

:
Świetnie to wygląda.

Svedos napisał/a:
Trzeba by pokombinować z takim uchwytem do Mołni

+1 :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.