Amfibia dla Marynarki Wojennej
Odpowiedz do tematu

:
Jakże się umęczyłem żeby równo wybić te punce :twisted: :mrgreen: :cool: ...

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Mi sie wydaje ze gdzies wyciagnieto te amfy z wojskowych ZN i teraz kursuja w obiegu. Dla uciechy kolekcjonerow :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
tara
[Usunięty]
:
Albo ktoś siedzi, numerki nabija i sprzedaje ze 150-cio procentową przebitką :twisted:

:
Nie zn, tylko zw, i też obstawiam 150 % przebitkę ;)

:
Okaże się dopiero wtedy, kiedy trafi się jakiś numerkowy dubel :wink:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
tara
[Usunięty]
:
Chłe, chłe mam jedną nie potrzebną beczkę i aż mnie korci zrobić sobie MW :razz: Gdzieś na pchlim targu nawet takie wybijaki widziałem

:
wahin napisał/a:
Nie zn, tylko zw,

Pisząc ZN miałem na mysli wojskowe Zasoby Nienaruszalne, a co bylo ZW.zasoby wojenne??? nie słyszałem

wahin napisał/a:
i też obstawiam 150 % przebitkę ;)

Czyli policzmy gosc musiał by kupić nowki prawie NOSy amfibie produkowane circa 20-25 lat temu za 40 zł.. w tych czasach raczej dużo się naszukał. Do tego kombinacja z nabijaniem i sprzedawać z narzutem 70 pln. O zakupie wybijaków nie wspomnę.
Interes dobry przy ilości 100 sztuk :mrgreen: Oczywiście nie będe tu dawał ręki sobie obciąć ot suche kalkulacje.
Dla Amfibi w stanie BDB mogę dać 100 zł nawet be tego numerku, wiec gdyby jednak sie okazało ze jakis Mietek trzepie Amfy z MW u siebie w piwnicy i tak uważałbym to za dobry "dil"

Mam pytanie kiedy pojawiła się pierwsza taka Amfa z biciami z 1986 roku?

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Ja swoją kupiłem jakiś rok temu i na 100% bicie to orginał. Facet sprzedawał ją razem z innym sprzętem do nurkowania. Dałem za nią 100 zł więc gościu by się nie obłowił :lol: Poza tym to wersje opisane alfabetem łacińskim, czyli na rynek zachodni. Weź taką znajdź i wybij jej numer to nie jest takie łatwe :lol:
Te beczki wypływają, bo jest co raz większa świadomość odnośnie rusków. Kiedyś, jakieś dwa lata temu żeby mieć jakąkolwiek beczkę to musiałem ją sobie z trzech złożyć a teraz wchodzisz na all i bez problemu kupujesz nawet za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-09-21, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Powiem wiecej.... mam zamiar kupic sobie jeszcze jedna a moze i trzy :twisted:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Gumshield napisał/a:
Powiem wiecej.... mam zamiar kupic sobie jeszcze jedna a moze i trzy :twisted:

Gumshield a tej wczoraj to czasem Ty żeś nie kupił :?: :mrgreen: Taka konkurencja w amfach, że przenoszę moje zainteresowanie sowietami na inne modele :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-09-22, 09:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Aronus, miałem małe zaległosci w Amfach wiec skupywałem co popadnie :mrgreen: ..teraz juz przebieram w oryginalniejszych okazach :roll: a i budżet jako tako się skonczył

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
nurek
[Usunięty]
:
Monter napisał/a:
Mi sie wydaje ze gdzies wyciagnieto te amfy z wojskowych ZN i teraz kursuja w obiegu. Dla uciechy kolekcjonerow :)

Witam
Tak się składa,że ku uciesze kolekcjonerów, posiadam 2 amfibie używane w MW przez nurków. Stan ich, jak na swój wiek oceniam na b. dobry. Obydwie są na chodzie, do każdej oryginalny radziecki paszport i kluczyk ( chyba do odkręcania wieka ). Z tego co zdążyłem się zorientować w środowisku starych ludzi wiem,że niechętnie były pobierane z magazynu i noszone,bo na asygnacie obciążone były bardzo dużą kwotą i strach było je zniszczyć lub zgubić.
poniżej wstawiam zdjęcie na próbę jeżeli wyjdzie i znajdę chwilę czsu to wstawię więcej zdjęć. I więcej informacji na temat tych zegarków.

Ostatnio zmieniony przez nurek 2012-09-25, 19:19, w całości zmieniany 1 raz
:
Zdjęcia nie ma, ale do witania jest oddzielny wątek. :)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
nurek, dawaj foty bo nie usnę nono

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
nurek
[Usunięty]
:
http://imageshack.us/phot...8/img55522.jpg/
ciężko jest mi ogarnąć wstawianie zdjęć.
Wysłałem zdjęcia na @ monterowi żeby coś zmontował.

Ostatnio zmieniony przez nurek 2012-09-25, 20:03, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.