Złota Omega dla Mamy
Odpowiedz do tematu

:
No pięknie, pięknie - kolejna niespodzianka Kuby dzisiaj :) Jaka powłoka?

:
A cholera wie jaka. Taka jak należy. ;)

Foch und Ch.
:
Kuba graty - świetnie wyszło!

:
Kuba, świetnie wygląda :smile:

:
KUBA na tę okazję jakieś mszalne z zakrystii wyciągnij :lol: .
Twoja a właściwie Mamy Omesia przypomniała mi że mam taką złotą Doxę niestety jako pamiątkę po mamie :sad: , była w spa u Pana Janka , chodzi ładnie ale Mama chyba się kąpała w niej bo tarcza jest mocno popękana. Korci mnie żeby oddać do Głowackich na renowację.

:
Pożegnaj się z tarczą :razz:

:
Na prawdę świetny efekt... Pogratulować!

dalw
[Usunięty]
:
Jacobi napisał/a:
Korci mnie żeby oddać do Głowackich na renowację.


grzech straszny !! nie ruszaj - niech już będzie jak jest

Kuba - super wyszło - aż mnie korci żeby już złocić te które mam w planie
pytałem na alle o warstwę złocenia za 80 zł (tyle stoi w aukcji) - odpisali mi 5-6 mikronów :roll: niby już nie najgorzej (do incydentalnego noszenia się nadaje), ale czy to prawdziwa warstwa ? przecież i tak nie zmierzę

:
W te 80 zł to wątpię, chyba że robią to hurtowo. Ja to robiłem przez zegarmistrza. Wstępnie powiedział, że to może kosztować ok 200zł ale wyszło chyba za połowę ceny bo dorzucił moją kopertę do jakiegoś większego zamówienia na złocenie.

Foch und Ch.
:
Pięknie odpicowana. Z chęcią zobaczyłbym ją już po doborze odpowiedniego paska.

:
Po renowacji prawdziwe śliczności, piękny prezent dla mamy. Pokaż jeszcze z paskiem, jak już dopasujesz i nadgarstkowe.

:
Jacobi napisał/a:
była w spa u Pana Janka


Jacobi, czy Pan Janek, to może Jan Duber z Górczewskiej?

:
MariuszD raczej tak ma zakład między ks.Janusza a marketem Wola Park. Dlaczego się pytasz jeśli wolno wiedzieć?

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2011-09-20, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Kuba pięknie to wyszło, mega pozytywnie.

:
Jacobi napisał/a:
MariuszD raczej tak ma zakład między ks.Janusza a marketem Wola Park. Dlaczego się pytasz jeśli wolno wiedzieć?

Pytam, bo aktualnie mam 4 sztuki u niego. Kilka razy widziałem już wpisy zadowolonych klientów tajemniczego "Pana Janka", ale nigdzie nie znalazłem dokładnych danych/adresu i nie byłem pewien, czy trafiłem gdzie trzeba.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.