crownandbuckle.com
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
U, ciekawe! Zachęciłeś mnie! :mrgreen:

:
Łukasz, zawsze tak robię, że jak przy płatności pokazuje mi się okienko "Discount code", znaczy to, że gdzieś w necie te kody są, trzeba tylko poszukać. Google w tym pomaga i zazwyczaj się udaje.
Poczekaj, aż mój dojdzie. To mogą być fajne paski ale mogą też być kupy totalne.
Wysyłka jest z trackingiem, z USA powinna przyjść w ciągu 7 dni.

Blaz
[Usunięty]
:
Spryciarz jesteś, nie zwróciłem na to uwagi. :mrgreen:

W sumie z bawoła jest Chronissimo, ale drugi też by się przydał. No to poczekam na Twój zakup. :grin:

:
Generalnie na WT paski mają dobrą opinię, lud jest zadowolony, na real foto wyglądają nieźle, ale należy pamiętać, iż te opinie są wyrażone w wątku sponsorskim :idea: .
:mrgreen:

:
Na hasło "watchuseek" również 15% discountu :mrgreen: , C&B jest również sponsorem WUS.

:
Wrzucę info i tu, zawsze to +1 :wink: :mrgreen:

Dotarł dziś pasek z Crown&Buckle.







Mięciutki, nawet bardzo, cały ze skóry, łącznie z wypełnieniem (miałem obawy, że w środku może być jakaś pianka). Starannie uszyty i wykończony. Klamerka "takase", ale widziałem gorsze. Gdyby nie koszty wysyłki ($14) byłby bez konkurencji w swojej kategorii cenowej. Ale w przypadku jakiegoś zbiorowego zamówienia :idea: :grin:

UWAGA: Pasek w realu jest dużo ciemniejszy, niż na fotkach ze strony sklepu.

EDYTA: wreszcie mój Dievas dostał ubranko :cool: Ze względu na odległość otworów do mocowania teleskopów od krawędzi koperty ciężko było dopasować jakiś pasek. I udało się, jest git.






Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-09-06, 21:09, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Trochę mnie spód nie przekonuje, ale przód rzeczywiście ciekawy. :wink:

:
Odkopię, ale w temacie :arrow: www.crownandbuckle.com

Fotki mojego ostatniego zakupu z C&B po kilku godzinach noszenia :głową w mur: :głową w mur:









Foty wysłane do C&B, czekam na reakcję ..

:
Lipa :głową w mur:
Daj znac, jak sie skonczy...

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Niby łatwo to można skleić samemu, ale nie po to płacę 120 zł za pasek, żebym się bawił w rzemieślnika i to już pierwszego dnia .. :wkurzony:

:
I ekspresowa odpowiedź z C&B, niecałą godzinę po wysłaniu maila, brawo ..

Cytat:
... We are sending a replacement strap out to you today. Please be looking for that in the mail in the coming weeks...


Do tego instrukcja, jak samodzielnie naprawić pasek ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-09-11, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek, papierek ścierny, klej do skóry, młotek i za pół godziny masz nowy :)

A na serio, to skóra na wierzchu "taka se", za mało kleju, może trochę jaiegoś tłuszczu i się odkleiło. Zdarza się.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Tomek, papierek ścierny, klej do skóry, młotek i za pół godziny masz nowy :)

A na serio, to skóra na wierzchu "taka se", za mało kleju, może trochę jaiegoś tłuszczu i się odkleiło. Zdarza się.


Ale trochę trzeba mieć pojęcia na takie prace:) Ja bym wolał nie dotykać.
Dobrze, że nowy wyślą.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bardzo milo z ich strony. Myślę, ze to dobre rozwiazanie.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Uczciwie, pewnie to jakiś pojedynczy, trefny egzemplarz ;)

Nawiasem mówiąc, to wg mnie ten pasek (pomijajac zupełnię kwestię rozklejenia się) wygląda dużo mniej fajnie niż na zdjęciach ze sklepu :/ A nawet myślałem, czy nie kupić takowego jak była ta promocja -25% :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.