Magiczne slowo na tarczy.
Odpowiedz do tematu

: Magiczne slowo na tarczy.
Strasznie zjechany i co najgorsze, tarcza przytwierdzona do werku srubka, czego na zdjeciach nie bylo widac (bo i w ogole niewiele widac na nich bylo - szkielko solidnie przepolerowalem). Decydowalem sie na zakup na podstawie rozmytego zdjecia Atlantica ze "strefowa" tarcza oraz magicznego slowa w rodzaju naciagu :grin: . Tak czy owak nie zaluje, bo ten zegarek jest naprawde rzadki. A wszystko za sprawa jednego magicznego slowa na tarczy:






Dekiel: magiczne slowo jest dobite pozniej. Nie widac tego dobrze na zdjeciach, ale napisy we wnetrzu okregu maja inna glebokosc:




No i werk od Adolfa Schilda - wyglada na AS 1172. BTW datowanie u Ranffta prawie na pewno bledne bo zegarek na podstawie tarczy i wielkosci (36 mm) ja zdecydowanie datuje na lata 1950-te:



:
Fajny zegarek, ale widać że życie go nie oszczędzało.

:
No proszę :shock: Kolejny atlantic, który zaskakuje mnie ostatnio.
Gratulacje, szczególnie dobrego nosa :)

:
Piękny bumperek :!:
Co to jest Zbychu za werk, bo nie kojarzę ?
Grzechocze :twisted: :?:

:
@ALAMO: cos masz ostatnio problemy z czytaniem :mrgreen: .

:
zbyszke napisał/a:
@ALAMO: cos masz ostatnio problemy z czytaniem :mrgreen: .


Bo On tylko obrazki czyta :P

:
Oj tak :-(
Zaczynam się martwić...

:
Santino napisał/a:
Oj tak :-(
Zaczynam się martwić...


ale posty o córkach na wydaniu to czyta uważnie :twisted: :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Alamoszczak, przecież to Harwood u Schilda robiony!
Wuj Alzheimer wpadł w odwiedziny, czy co? :wink:

Zbyszke - wielkie gratki. A teraz grzecznie dyr - dyr z tym w błotko, bo , ściurwa, zazdrość mnie męczy :smile:

J.

:
Pogadamy, cfaniaczki, jak pośpicie 4h na dobę, bo jak nie pielucha, to mleko, jak nie mleko, to tościk dla starszej, jak nie tościk, to "występ Wróżki Natury" na który mam zaproszenie i mam tańczyć ... :twisted:

:
Chill out, pod Stalingradem bywało gorzej :twisted: :mrgreen:

J.

:
ALAMO napisał/a:
Pogadamy, cfaniaczki, jak pośpicie 4h na dobę, bo jak nie pielucha, to mleko, jak nie mleko, to tościk dla starszej, jak nie tościk, to "występ Wróżki Natury" na który mam zaproszenie i mam tańczyć ... :twisted:

Normalnie Matka Polka :shock: :P

:
Cóż, "pieczywo macane należy do macadora" :cool:

J. :smile:

:
Alamosie załóż sobie konto na fejsbuku, może tam znajdziesz grupę wsparcia :mrgreen:

:
Na wsparcie tylko Laxigen :smile:

Dr Wotan Purkhaffke

PS: "Łagodnie przeczyszcza nie przerywając snu" :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-08-18, 23:12, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.