Zenith diver '60
Odpowiedz do tematu

:
Zenek okazuje się być uniwersalnym zegarkiem.

O tu proszę jako casual ubrany w absolutnie fantastyczny pach Pomysłownika



Zaś tu już w klimatach garniturowych. Zakupiłem od Watchpart paski Teju i Carpa. Jak na razie wygrał Teju ale będzie noszony z Carpą na zmianę. Fantastyczne paski :shock:



Foch und Ch.
:
Na fantastycznym pachu pomysłownika wygląda fantastycznie !
Najbardziej mi się podoba.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Nie mogłem się powstrzymać i wybebeszyłem go :razz: Tarcza - oprócz nalotu na indeksach - NOS. Koperta czysta bez rdzy i nacieków. Usunąłem śniedź wokół tubusu, lekka polerka na bokach oraz poważniejsza na szkle i tyle z mojej strony. Niedługo poleci na kontrolny serwis do zegarmistrza ale to tylko w ramach dmuchania na zimne. Wyregulowałem go do -4sek na dobę.




Zostanę fanem Zenitha ... ekhm idolem znaczy się. Idę dziś po katalog do Apartu :cool:

Foch und Ch.
:
Wujku Kubo Świetny stan tarczy jak na takiego Vintage :twisted:

:
Katalog ważna rzecz. Każdy szanujący się "idol" musi mieć ! Nawet dwa ! :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Uuuu, grubo Kuba - dzisiaj katalog, a jutro będziesz się za "ambasadorzenie" brał :cool: ;)

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-07-19, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
:
A fotki gdzie?

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
pięknie zachowana - warto zadbać o szkło bo aż szkoda ja chować, wygląda fantastycznie !

:
Voila! :cool:
W folii, żeby brońboshe się nie sfilcował.



Macałem też Grande Port Royal Open na el Primero ... i boli mnie głowa. :roll:

Foch und Ch.
:
Od prestiżu głowa nie boli :cool:

:
kubama napisał/a:
Voila! :cool:
W folii, żeby brońboshe się nie sfilcował.


To jak będziesz robił zdjęcia zdjęciom :P

:
Zdjęcia zdjęciom mogę robić z internetu. Wystarczy położyć ekran laptopa na skanerze. C'mon, magistra za byle co nie dają. :razz:

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Zdjęcia zdjęciom mogę robić z internetu. Wystarczy położyć ekran laptopa na skanerze. C'mon, magistra za byle co nie dają. :razz:


coby nie było tak łatwo... później cykasz fotkę ekranu tego co się zeskanowało, fotkę z aparatu na kompa, z kompa na imageshack, potem na CW i koło się zamyka :) a katalog wciąż w folii :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Yakovlev 2011-07-19, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:

coby nie było tak łatwo... później cykasz fotkę ekranu tego co się zeskanowało, fotkę z aparatu na kompa, z kompa na imageshack, potem na CW i koło się zamyka :) a katalog wciąż w folii :twisted:


A tu już potrzebny co najmniej doktorat, magister może nie podołać tak skomplikowanej procedurze ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.