Reverso Squadra Hometime
Odpowiedz do tematu

carlito
[Usunięty]
: Reverso Squadra Hometime
Cześć :)

Tym razem chciałbym Was prosić o opinie na temat zegarka, który po przymiarce zrobił na mnie spore wrażenie, a wcześniej na zdjęciach wcale nie zachwycał. Od jakiegoś czasu biore ten zegarek pod uwage, w sensie jego zakupu. Oczywiście nie śpieszy mi się, chętnie najpierw poczytam co o nim sądzicie. Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Krótki opis zegarka :

http://chronos24.pl/jaege...uadra-hometime/

I przykładowe fotki :



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:
Cóż , koń jaki jest każdy widzi, ten model to klasyka gatunku i niewątpliwie godny jest polecenia.

:
dla mnie reverso to po prostu jeden z kilku najpiękniejszych projektów w historii,przede wszystkim klasyczny mały prostokąt ale tak czy siak to znakomity wybór

:
Bardzo podobaja mi sie Reverso.JLC to juz klasa sama w sobie.Nie zawiedziesz sie na pewno ; )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Klasyka, ale wybrałbym inny model.

Blaz
[Usunięty]
:
Z tyłu to trochę taka klatka bezpieczeństwa jest, ale z przodu ujdzie. :grin:

carlito
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Klasyka, ale wybrałbym inny model.

Np?

:
ten klasyczny jest , a może coś z kompresorów ?

carlito
[Usunięty]
:
Skupmy się prosze na razie na Reverso.

Ostatnio zmieniony przez carlito 2011-06-16, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Zwykłego Reverso Duo.
Dla mnie cały urok Reverso polega na tym, że są dwie tarcze.


:
Reverso Squadra jest jedynym z niewielu kwadraciaków, które mi się podobają.

J.

:
Bo kwadraciaków w ogóle jest dość mało.
A ładnych prawie wcale ;-)

carlito
[Usunięty]
:
Przyznaje, że jestem zdziwiony (czytaj mile zaskoczony), że tutaj, na tym forum, na razie wszystkim się ten zegarek podoba.

Jak jeszcze się podoba koledze ALAMO, to już w ogóle będę w szoku ;)

Bardzo wszystkim dziękuję za opinie, i poproszę o więcej, tych na "nie" również.

Blaz
[Usunięty]
:
carlito napisał/a:
Przyznaje, że jestem zdziwiony (czytaj mile zaskoczony), że tutaj, na tym forum, na razie wszystkim się ten zegarek podoba.



Mnie się nie podoba na 99 procent. :mrgreen:

:
Mnie sie podoba ten, co pokazał Santino :lol:
Ten twój faworyt jest też OK, ale jednak siła "reverso" tkwi wlaśnie w tej drugiej tarczy. I mówię to MUA, nawet widząc ten mechanizm :lol: ;)
Poza tym, jak będziesz pokazywał więcej zegarków trzymających się stylistyki lat '20 i '30, to zawsze będę szczerze kibicował :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.