My name is Bond...
Odpowiedz do tematu

:
To popatrz tu (koniecznei zjedź nizej):

http://ihc185.infopop.cc/...61/m/1031050741

Mój nowy nabytek przy nich wygląda wręcz ubogo (także przez brak koperty), ale to równiez wysokiej klasy maszyna, o czym świadczą 4 śruby regulacyjne (mean-time screws, o ile dobrze pamiętam) na kole balansowym. To cecha charakterystyczna dla najlepszych mechanizmów.

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-05-08, 21:14, w całości zmieniany 3 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Co ci powiem, to ci powiem, ale ci powiem ...



O UWRA ... :shock:

:
A właśnie. Też zbaraniałem jak to zobaczyłem szukając informacji przed licytacją :shock: ... Dobrze, ze plamnika nie mają, bo to już by było za dużo :grin:

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-05-08, 21:17, w całości zmieniany 2 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
ALAMO napisał/a:
Ten plemnik robiący za regulator jest genialny :shock:

Powiedz mi teraz Krzychu skad ja wiedzialem patrzac na to zdjecie,ze bedziesz pierwszym ktory napisze o tym spostrzezeniu? :mrgreen:
Amerykance powinny dostac nagrode za miliard ciekawych,choc nie zawsze skutecznych metod regulacji dlugosci wlosa :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Powiedz mi teraz Krzychu skad ja wiedzialem patrzac na to zdjecie,ze bedziesz pierwszym ktory napisze o tym spostrzezeniu? :mrgreen:


Bo ja tez mam 17 lat, tylko jestem 2x starszy, i 3 razy mądrzejszy .Ani chybi :lol: ;) :P

:
Jasio już jest pełnoletni paprykarzu :mrgreen:

:
Ja mam 18 :!:
Z tym starszy to nie wierze.Innych argumentow nie komentuje,bo w leb dostane :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
ALAMO napisał/a:
Janek napisał/a:
Powiedz mi teraz Krzychu skad ja wiedzialem patrzac na to zdjecie,ze bedziesz pierwszym ktory napisze o tym spostrzezeniu? :mrgreen:


Bo ja tez mam 17 lat, tylko jestem 2x starszy, i 3 razy mądrzejszy .Ani chybi :lol: ;) :P


Przyhamuj, bo w pampersach skończysz :cool:

J. :mrgreen:

:
Jacek. napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Janek napisał/a:
Powiedz mi teraz Krzychu skad ja wiedzialem patrzac na to zdjecie,ze bedziesz pierwszym ktory napisze o tym spostrzezeniu? :mrgreen:


Bo ja tez mam 17 lat, tylko jestem 2x starszy, i 3 razy mądrzejszy .Ani chybi :lol: ;) :P


Przyhamuj, bo w pampersach skończysz :cool:

J. :mrgreen:

Dobrze jest,wielu z nas nigdy nie dorosnie :mrgreen:
Oddalbym wiele,zeby w wieku Krzycha byc takim luzakiem ;D

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
zeby w wieku Krzycha


No teraz to mu w ryło dać moge dać :?: :lol:

:
Janek napisał/a:

Oddalbym wiele,zeby w wieku Krzycha byc takim luzakiem ;D


Ma czterdzieści, wygląda na trzydzieści, myśli że ma piętnaście, a zachowuje się jakby miał pięć lat :razz: :mrgreen: :lol: !

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-05-08, 22:58, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Sam masz czterdzieści, melepetuchu :P
Czy ja biegam w spodniach od piżamy po mieście i nożem wyma, nomen omen, chuję :P :?: Nie :!:
To znaczy że niechybnie mam 25 :P :!:

:
Chomik: cos w tym kufa jest. :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:

Oddalbym wiele,zeby w wieku Krzycha byc takim luzakiem ;D


:grin: :grin:
No patrzak pan jaki równiacha dziadzio :grin:

Aż sobie w piwo naplułem :mrgreen:

J.

:
Jacek. napisał/a:
No patrzak pan jaki równiacha dziadzio :grin:


Dziadzio zawsze był równy :!:
Nawet mu trumny nie musieli przerabiać :!:
:lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.