BOB
Odpowiedz do tematu

: Ma ktoś takiego boba?
Zastanawiam się nad kliknięciem - macie jakieś doświadczenia?
Jeśli ktoś ma ten pach to przydałaby mi się jakaś real fotka, bo generalnie te na stronce waccex'a są mało przekonujące... :???:


Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-05-02, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
Blaz
[Usunięty]
:
Miałem dwa tego typu Boby. Generalnie miękkie, łatwo układające się, komfortowe w noszeniu. W środku jednak gąbka. Są warte około 50 zł i raczej nie więcej. :wink:

:
Serio?

Bo ja zanabyłem od pewnego forumowicza takiego BOB'a:



i jest to jak dotąd jeden z najfajniejszych moich pachów! Żadnej gąbki, fajna gruba i miękka skórka. Spodziewałbym się po tym czegoś podobnego... a tu jak powiadasz lipa... :-/

Segoy
Blaz
[Usunięty]
:
A, bo Ty masz Boba de luxe. :mrgreen:

Bob robi dwa rodzaje pasków. Takie podstawowe i to o nich pisałem. Oraz hand made. Te są znacznie lepszej jakości, ale oczywiście znacznie droższe. :wink:

:
Mam takie dwa, czarny i ten ze zdjęcia. Noszą się bardzo wygodnie, moge polecić, to będzie dobry zakup. Poluj raczej na aukcji. W środku na 100% nie ma gąbki, to nie Reda.







Coś tam na tych fotkach widać ..

Segoy, Ty masz BOB-a z serii Marino, to handmejdy bardzo wysokiej jakości. Klasa :cool: . Też mam dwa, brąz (przy BFS-ie) i niedawno kupiony czarny (przez pomyłkę 24mm zamiast 22mm, teraz trzeba do niego kupić zegarek :razz: )

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek, mam takiego rozprutego, ale niebieskiego. W środku jest gąbka. :grin:

:
W moim jest coś jakby surowa skóra. I to dość cienka warstwa. Kroić go nie będę, zbyt go lubię .. :razz: :grin:

:
Tomek, a możesz pokazać tego czarnego na jakiejś focie? Masz go już u siebie? Może cię od niego wybawię?

Segoy
:
Segoy napisał/a:
Tomek, a możesz pokazać tego czarnego na jakiejś focie? Masz go już u siebie? Może cię od niego wybawię?

Mam go od dawna, na tym zdjęciu trochę go widać ..


:
Miałem na myśli czarnego BOBa 24 co go kupiłeś przypadkowo :-)

btw. zarąbisty ten Zodiak! Wal się! :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-05-07, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Segoy napisał/a:
Miałem na myśli czarnego BOBa 24 co go kupiłeś przypadkowo :-)

Aaa, ten fotek się jeszcze nie doczekał. Ale jest kozacki i kombinuję, co by tu do niego dokupić .. :mrgreen:

: BOB
Ktoś już próbował?
LINKA



Cenka chyba niewygórowana jak za cordovan, tylko nie wiem czy jednak nie warto dorzucić i szarpnąć się na to:
LINKA



problem tylko taki, że BOB kosztuje $78 , a Greg Stevens $175 :roll:

Ostatnio zmieniony przez 2012-04-30, 11:41, w całości zmieniany 2 razy
Segoy
:
BOB jest zwężany, GS nie .. Zresztą tego Stevensa miał Blaz, świetny pach, miałem okazję pomacać ...
BOBy, te ręcznie robione, również są b. dobre. Mam kilka z serii Karena, rewelacja za te pieniądze.

:
BOB nie jest zwężany :twisted:

Wiem, że BOBy Marino (Karena) są super bo mam dwa. No ale polotu w wykończeniu w stosunku do tego drugiego to jednak trochę brakuje :wink:
No i cordovana BOBa jeszcze nie miałem przyjemności....

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2012-02-08, 15:19, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
GS piękny, ale i kosztuje odpowiednio do urody :cry:
Jesli to nie problem, to z tych dwóch zdecydowanie GS - za sam wygląd.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.