Z kabiny radiooficera
Odpowiedz do tematu

:
"Oj tam, oj tam" :lol:

:
A ja mam taki zegar kuchenny :lol:


Uploaded with ImageShack.us

:
No, niezły niezły. Ale zupełnie nie pasuje ci do kalendarza; u mnie z pewnością lepiej by się komponował...
:twisted:

J.

:
Proszę się łaskawie odpimpać od kalendarza, zwłaszcza od tego miesiaca :twisted:

:
A co to za monidło? "Krzyk" Munka?

J. :wink:

:
To jest moja Ice Alpha, melepeto :P



Do dzisiaj kolekcjonerzy cudzych zdjęć podają ją jako przykład :!: :lol:

:
ALAMO napisał/a:

Do dzisiaj kolekcjonerzy cudzych zdjęć podają ją jako przykład :!: :lol:


Wóda ci zamarzła???
Ożesz...

J. :mrgreen:

:
Musi - słabowita by była :twisted: :lol:
Kto to widział żeby słuszny mąż pijał metroseksualną wódkę, no sam weź powiedz :razz: :?:

:
ROTFL - wyobraziłem sobie melepetów, ciućkających tę Alfę coby ni kropelki nie stracić :mrgreen:

J.

:
ja co prawda tej alphy nie ciućkałem - ale ją przeciągnąłem po basenie...


... ale gdyby to była zamarznięta gorzała :mrgreen: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Normalnie zjedliby Alphę na żywca i to od razu z popitką. :mrgreen:

:
kadarius napisał/a:
ja co prawda tej alphy nie ciućkałem - ale ją przeciągnąłem po basenie...


Ale potem żeśmy Łyska bez pokładu Idy ciućkali :lol: Zresztą twojego urodzinowego zdaje się :twisted:

:
zgadza się i nie tylko Łyska bo nasze Panie cuś mocno oszukiwały i sporo zostało :mrgreen:

:
kadarius napisał/a:
zgadza się i nie tylko Łyska bo nasze Panie cuś mocno oszukiwały i sporo zostało :mrgreen:


Dopijanie babskich trunków to śmierć. Bodaj w zeszły piatek, tak w antrakcie kuchennym, rozpiliśmy Cointreau, co panie nie zmogły. Do dziś nie mogę Monstera nosić, bo od razu mi się odbija.

J.

:
to nie był jakiś pedalski czy baski likier pomarańczowy tylko polska, katolicka czysta wódka :mrgreen: - i niczym mi się nie odbijało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.