Konserwacja Parnisa Chronometra
Odpowiedz do tematu

: Konserwacja Parnisa Chronometra
Witajcie, chciałbym poddać moją Pandę smarowaniu i przeglądowi. Niestety u mnie w mieście nie ma żadnego zegarmistrza który mógłby się tego podjąć. Czy któryś z kumotrów ma zna jakiegoś zaufanego mistrza który nie brzydzi się chińczyków? Wysłałbym zegarek i oczywiście włożył do koperty coś na odsyłkę i jakieś dobre piwko (o zapłacie dla mistrza nie wspominam bo to oczywiste :wink: ) W grę wchodziło by przesmarowanie, sprawdzenie pod względem mechanicznym (sekunda jakby lekko skacze). Ewentualnie jakby się dało spasowanie dekielka i koronki (teraz odstają nieznacznie). Pomożecie? :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-18, 09:10, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mogę zapytać chłopaków swoich, pewnie zrobią. Nie będziesz w Szcz niedługo ?

:
Nie wybieram się raczej, ale może coś wyskoczy. Ewentualnie poczta z ubezpieczeniem zawsze wchodzi w grę :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No tak, tylko 40 dychy za konserwacje ci podskoczy o tyle samo za wysyłkę - dlatego pytam.

:
Co robić :razz: , do Szczecina i tak za darmo bym nie dojechał, więc w zasadzie na jedno wyjdzie :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No to jak chcesz - to spytam.

:
Dzięki - będę wdzięczny :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-18, 10:05, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
greg
[Usunięty]
:
A może ktoś polecić zegarmistrza do konserwacji / smarowania 6497 w Poznaniu - wydaje się, że przychodzą dość suche ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.