KALENDARZ 2011
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:

Kumotry, które osobiście chciały kalendarz odebrać, proszeni są o umawianie się. :mrgreen:


A jak już się umówią i nawiążą udany romans, to na pierwszą rocznicę udanego pożycia dostana w prezencie kalendarz archiwalny na 2011. Czar par. :razz:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
I ogólnie Idź Na Całość. :mrgreen:

:
Gorzej jak trafią Zonka :lol:

:
Blaz napisał/a:

Kumotry, które osobiście chciały kalendarz odebrać, proszeni są o umawianie się. :mrgreen:

Na kolację? :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Może być. Generalnie nie jestem taka łatwa. Najpierw jakieś kwiatki, czekoladki, kino i te sprawy. :lol:

:
Hilton czy "wietnamczyk" na Centralnym?

Blaz
[Usunięty]
:
Coś pomiędzy. Co nie jest zobowiązujące, ale też nie zalatuje myszami. :mrgreen:

:
Darek, poka fotę :wink:

:
Dopiero dotarłem do domu! ale kalendarz już wisi na miejscu!!! - zastąpi jakieś roznegliżowane panienki :mrgreen: w sumie w samą porę bo będzie aktualny już za 3h 15 min :mrgreen:

reszta musi trochę poczekać :twisted:

a na ścianie prezentuje się tak:


Blaz
[Usunięty]
:
Chcę oficjalnie poinformować, że kalendarze dziś wyszły. :mrgreen:



Chciałbym przeprosić, że dopiero dziś, ale każda choroba ma to do siebie, że przychodzi w niewłaściwym momencie. :evil:

:
Spoko Łukasz - dziękuję :-)

Blaz
[Usunięty]
:
Najlepsze było, gdy sobie na dole klatki robiłem zdjęcie. To:


Tuż obok są skrzynki pocztowe. Taka jakaś kobitka z innej klatki, chyba nowa, patrzy na mnie i mówi:
- Pan roznosi pocztę?
- Nie, ja wynoszę pocztę!
- Słucham? Pan wziął pocztę ze skrzynek?
- Tak, zajumałem listy, zaciukałem listonosza i czekam spokojnie, aż ktoś na mnie policji doniesie!
- Pan chyba żartuje?
- A pani?

Już była gotowa wzywać policję. :mrgreen:

:
trzeba było jeszcze kosę wyjąć i pokazać :mrgreen: i jeszcze postraszyć!!! a, co!

:
Ogromne dzięki Łukaszu :) Już planuję gdzie go powiesić ;)

:
Blaz chwała Tobie za zajęcie się kalendarzami. Z tym wynoszeniem poczty to uśmiałem się jak norka :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.