Projekt : AUZA
Odpowiedz do tematu

:
Po prostu SUPER!!!!!!!!

Pozdrawiam
Adam
:
Nic nowego nie napiszę, stwierdziwszy że mnie te projekty powaliły. I tylko żal ogromny, że projekt paska do PZL-a nie wyszedł spod ręki Auzy, dopiero by było...!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
ja ciągle jestem w szoku!

Skate or die!
auza
[Usunięty]
:
Kilka zdjęć dziś z ręki. Zdjęcia bez Photoshopa tylko InfanView do zeskalowania i wyostrzenia.

















Wszystkie nowe razem - front i demaskujący niedoskonałości tył





oraz reszta rodzinki




Blaz
[Usunięty]
:
Spody prawdziwie... handmade. :mrgreen: Ale całość jest naprawdę smakowita. :wink:

:
Moim zdaniem odwalasz kawał dobrej roboty .

:
Niektóre mi się podobają.

:
Podtrzymuje to co juz powiedzialem, choc przyznam szczerze, ze te barwne karty projektow troszke idealizuja wykonanie :wink: Ogolnie rewelacja i graty przede wszytkim za pomysly a warsztat spokojnie doszlifujesz z biegiem czasu, choc wiele bym dal, zeby taki miec.

Pozdr
strix

auza
[Usunięty]
:
strix napisał/a:
barwne karty projektow troszke idealizuja wykonanie


:mrgreen: jak to zawsze jest z reklamami, folderami, obróbką graficzną.

W PS nie robię większej obróbki niż to konieczne, same foty nazwijmy to studyjne robią swoje.

:
Paski z klimatem :smile:
Ciekawi mnie sposób mocowania szlufki w pasku Feleg.
Jest klejona czy szyta do podkładki?

auza
[Usunięty]
:
W podkładce jest nacięcie na wylot, szlufka przeciągnięta przez nią i zszyta.

:
auza jak zawsze efektownie i niecodziennie, gratuluję pomysłów i wykonania :)

:
auza, mogę spokojnie powiedzieć że oto widzimy jak połączenie kreatywnej myśli z dwiema "prawymi" rękami daje wyniki - naprawdę miło patrzeć , fajnie temat klasycznych pasków do znudzenia wałkowany rozwinąłeś w zupełnie nową jakość - niezwykle inspirują bo pokazują że samozaparciem, i odrobiną weny twórczej można pójść bardzo daleko ale ciągle w ramach tematu. super.

Shark jest świetny od a-z, patent z napisami doskonały, i jeszcze tyle możliwości.

Kibicuję i gratuluję

auza
[Usunięty]
:

auza
[Usunięty]
:
Kilka kolejnych.

Pasek dla: Krzysiek_W z KMZiZ
Pasek bardzo klimatyczny - Lico paska miejscami jest popękane ale nie rzutuje to wytrzymałość paska. Skóra była stara co super pasowało do tego paska.
2 ruchome szlufki, zawsze jedną można zdjąć. Klamra i nit skręcany są w podobnym kolorze.
Plus dodatkowo zestaw klamra i nit w kolorze stalowym.
Pasek bardzo mocno zakonserwowany. Bok paska wygładzony ale nie pomalowany, wolałem zachować naturalną fakturę i wygląd skóry.




Pasek dla: Fazi64 z ChinaWatches
Pasek miękki, bok paska wygładzony oraz pomalowany. Nity skręcane.




Pomarańczowa cytrynka
Paseczek z trzech rodzajów skóry. Model wakacyjny :mrgreen:


Ostatnio zmieniony przez auza 2011-03-29, 13:46, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.