Blancpain Fifty Fathoms Marynarki Wojennej?
Odpowiedz do tematu

: Blancpain Fifty Fathoms Marynarki Wojennej?
http://cgi.ebay.co.uk/Bla...=item2a0de9bf9a

Wiecie coś więcej w tym temacie, Kumotrzy?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Podobno były ale nikt tego nie potwierdził , a samo nabicie numeru o niczym nie świadczy , szczególnie że i cwaniaków nie brakuję .
Jeden z zagranicznych kolekcjonerów pisał kiedyś że więcej niż połowa zegarków militarnych klasy vintage to wesoła twórczość polegająca na wyłudzeniu kasy .

:
Prawdę mówiąc - to ja w te Blackpainy serdecznie i wprost wątpię.
Jaki byłby sens kupowania przez MW zegarków tej samej klasy, co dostępne radzieckie Amfibie - za to droższych ze 100 razy :?: Pamiętajcie, że wcześniej i w podobnej sytuacji Czechosłowacja zrobiła sobie sama zegarki, bo różnica w cenie była druzgocąca.

:
One są jak Yetti, podobno były ale w służbie nikt ich nie widział :mrgreen:

:
Też nie wierzę, żeby Blancpain był służbowym zegarkiem.
Alamos ujął to w krótkich słowach ;)
Widziałem atlantica nagrodowego (nawet takiego mam ;) ) ale nie widziałem żadnego kapitalistycznego zegarka jako służbowego :)

:
Temat wałkowany po raz kolejny...

Po mojemu radosna twórczość :mrgreen:

:
wahin napisał/a:
....ale nie widziałem żadnego kapitalistycznego zegarka jako służbowego :)


...corteberty dawali Kolejarzom.... :wink:

:
Nagrodówki to inna para kaloszy - zapewne były i Atlantice, i Delbany, mógł się zdarzyć Tissot, Longines czy Roamer - po prostu takie sprowadzano do Polski w latach '70.Nie ździwiłbym się nawet gdyby były jakieś wytyczne : do majora idzie radziecki, od majora idzie słis kłalita. Ale w cuda że ktoś kupił na zegarki służbowe coś, co było zylion razy droższe niż dostępne masowo Amfibie - nie kupuję za cholerę, tym bardziej że wiemy co robiło za służbówki w WLiOP.

:
Wtedy chyba jeszcze OPK ;)

:
Faktoza :-) Ja za młody jestem żeby pamiętać :lol:

:
ALAMO napisał/a:
Faktoza :-) Ja za młody jestem żeby pamiętać :lol:


No tak :) A ja stary dziadek :P

:
Też nie wierzę w takie pogłoski , ale by pociągnąć temat :)
Co powiecie na informację ze strony Doxy , że niby Suby były na wyposażeniu nurków wojskowych w Polsce ??

:
Może jedne z Formozy sobie prywatnie kupił z kasiory na doposażenie na misje ...
A piszą że niby kiedy :P :?:
Panowie - nie dajmy się zwariować. Zobaczcie na ceny tych zegarków, i analogie. Jeśłi ktoś w dowództwie MW zatwierdziłby taki zakup - to byłaby to patologia i autentycznie sprawa dla prokuratury. Dostępne były zegarki identyczne użytkowo a tańsze KILKADZIESIAT razy :!:

:
Mój teść który był nurkiem technicznym w LWP nosił to co musiał sobie kupić sam i była to Amfa junior , mam ten zegarek teraz u siebie i przez czas szkolenia i służby przeżył wszystkie nurkowania .

:
Rudolfie, a czy Ty pokazałeś już tą amfę o której słyszymy od dłuższego czasu? :razz: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.