Promocja! Zegarki w Lidlu
Odpowiedz do tematu

: Promocja! Zegarki w Lidlu
Uwaga! Od chyba przyszłego tygodnia promocja w Lidlu. Zegarki! Cztery sztuki widziałem na ulotce. Mechanizm kwarc ma sie rozumieć, jeden taki submarinerowaty, drugi troche lotnikowaty i ze dwa jakies insze. Cena: 34,99 zdaje się. I napisane: Koperta szlachetna stal.
Tak zapodałem info, może komus jeśli nie do noszenia, to do modowania podejdzie. Jeśli ta koperta to naprawde stal, a nie chromowany ZnAl czy inny mosiądz.

:
urodą szczególnie nie grzeszą :mrgreen:

:
Koperta pierwsza z lewej na górze - jeśli faktycznie stalowa, to do moda by się nadała. Ciekawe jeszcze jaka wielkość.

:
ciekawe jak z bliska się prezentują .

:
materiał koperty pewnie jakiś szajs metal i zero wodoszczelności .

:
Na pewno we wszystkich są takie same koronki :)

:
i tak ludzie wykupią - jak poprzednią dostawę :mrgreen:

:
Rudolf napisał/a:
materiał koperty pewnie jakiś szajs metal i zero wodoszczelności .


Ale napisali że niby stal:
cyt:
"klasyczny wzór
obudowa ze stali szlachetnej
pasek ze stali szlachetnej lub skóry
6 wzorów
3 lata gwarancji"

:
Santino napisał/a:
pasek ze stali szlachetnej

Aż tak się nie podniecałem żeby na strony Lidla włazić i wnikać. To te same co na fotce.
A pasek ze stali szlachetnej to może być ciężko zapiąć, jak również może uwierać :mrgreen:
Gdyby to była poprostu bransoleta, to inna sprawa. Ale nawet cienkie (jak na pasek) 2 mm stali naginać do nadgarstka chociaz raz na dobę, to sprawa dla tfardzieli i hardkorów :mrgreen:

:
No ja się również nie podniecałem.
Nudziło mi się, to sobie wszedłem z ciekawości.
I tak nie kupię, bo nie mam Lidla w okolicy, a specjalnie jechać mi się nie będzie chciało.

Blaz
[Usunięty]
:
Kolejna sekta się szykuje? :mrgreen:

:
Ja się na pewno do sekty nie zapisuję!

:
Też nie mam Lidla w okolicy i nawet nie mam zamiaru jechać pół miasta by je zobaczyć :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.