Poszukiwanie nowego zegarka
Odpowiedz do tematu

:
Będziesz się cieszył, jak przyjedzie - w końcu mają do przejechania kilka tysięcy km ;-)

michalm
[Usunięty]
:
No airshiping to może będzie szybciej :0. Przynajmniej mam nadzieję...

:
Ale nie sądzę, by wysłali wcześniej jak w poniedziałek .. Ganiają Królika od jakiegoś czasu .. Nie mają czasu na takie popierdółki jak customer service i shipping :evil:

okocz
[Usunięty]
:
No mi napisali u jacksona, że wyślą najwcześniej 14 lutego (ot taki prezent na walentynki ;) )

Ostatnio zmieniony przez okocz 2011-02-01, 21:14, w całości zmieniany 1 raz
michalm
[Usunięty]
:
A ile mniej więcej idzie taka przesyłka?

:
2-3 tygodnie.

:
od 10 do 14 dni, mniej więcej.

:
Sorry za offa, ale właśnie skolonizowałem dział Poza Wielkim Murem :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
ALAMO, Svedos, gubicie się w zeznaniach ;-)

okocz
[Usunięty]
:
Zależy od szczęścia. Mi kiedyś Orient Mako z Singapuru szedł równiutko tydzień :D (licząc od dnia wysłania, a nie kupna oczywiście :D )

:
Generalnie z własnych mizernych doświadczeń w tym zakresie wynika, że paczka z HK albo Singapuru idzie 2-3 dni, do tego trzeba doliczyć ok 5 na zrealizowanie zamówienia przez Majfrenda i X na naszą pocztę :mrgreen: (Gdzie w miejsce X trzeba wstawić dowolną liczbę, raczej średnio uzasadnioną czymkolwiek racjonalnym) - Stąd różnice w zeznaniach Svedosa i Alamosa.

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-02, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Gdzie dwóch czekistów tam dwie prawdy, taka myśl fizologiczna :mrgreen: mnie naszła :wink:

:
Moje ostatnie zamówienie z HK szło w sumie 10 dni.
Dwie piłeczki-otwieraczki zamówiłem 20 stycznia i przyszły 31 tegoż :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
michalm
[Usunięty]
:
No zobaczymy, podobno wysłane było w sobotę, więc liczymy :) .

:
Koledzy proszę o pomoc w wyborze zegarka dla mojej drugiej połówki.
Wspominałem w nowych nabytkach o pozytywnej reakcji mojej żony na Bernharda Sea Sharka, ponieważ zbliżają się jej urodziny chciałbym aby prezentem stał się równie "fajny" zegarek.

Sea Shark za duży, chciałaby coś odrobinę mniejszego, ale ma mieć równie duży fun factor.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.