Musiałem wam pokazać Da Luca straps
Odpowiedz do tematu

: Musiałem wam pokazać Da Luca straps
Cóż, już kiedyś widziałem ale myślełem że to tak tylko. Od dziś muszę podnieść ceny...
Mam nadzieję że będziecie widziec foty.:
http://www.timetechtalk.com/forum70/22373.html

Ostatnio zmieniony przez 2011-01-24, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
:
dobra obejrzałem .. takie paski to i ja bym uszył .. cena to jakiś żart .

:
...gdzie jest haczyk, bo jakoś nie ogarniam tych pasków. Masakra jakaś. Nie znam się może, ale jak dla mnie to jest nieporozumienie. Trochę bym się wstydził sprzedawać takie paski za takie pieniądze.

Blaz
[Usunięty]
:
Przemku, Da Luca to znany wariat paskowo-cenowy. :mrgreen: Zobacz za jaką cenę on sprzedaje gumy Bonetto. :mrgreen:

Zresztą nigdy nie widziałem, żeby ktoś kupił jakiś jego pasek. Ot, taki folklor. :mrgreen:

:
jedyne wytłumaczenie -> MAJERANEK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i to duuuużo

:
Nick, nie idź tą drogą :wink:

:
kiedyś szedłem :)
Ale mam nadzieję że już się poprawiłem.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Przemek, widzimy foty - niestety.
Twoje paski to mistrzostwo świata!
Ale ceny nie podnoś dla kumotrów, pls. ;-)

:
Żądać mógłby sobie nawet dwa razy tyle, mamy gospodarkę rynkową .. Jak znajdzie łosia - to spoko. Na mnie nie zarobi, ale kto bogatemu zabroni kupić to coś? :mrgreen:

:
Mam wrażenie, być może mylne, że ogólnie rzecz biorąc na zachodzie, gdzie jest coraz mniej rzemieślników, osoba, która potrafi cokolwiek zrobić własnymi rękami, traktowana jest jak cudotwórca. No ale my mamy komfort i lokalnych paskorobów więc z takim szajsem trudno by było się u nas wybić ;)

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Żądać mógłby sobie nawet dwa razy tyle, mamy gospodarkę rynkową .. Jak znajdzie łosia - to spoko. Na mnie nie zarobi, ale kto bogatemu zabroni kupić to coś? :mrgreen:


Chyba jednak przegiął, bo nawet łykający prawie wszystko paneristi jakoś się nie palą do kupna takich pasków w tej cenie. Od kilku miesięcy obserwuję tego gościa. :mrgreen:

:
Ale znany jest? Jest. I może o to chodzi .. :mrgreen: Lepiej niech mówią/piszą źle, niżby mieli wcale nie mówić/pisać .. Marketing, panie dziejku, marketing .. :wink: :mrgreen:

:
:shock: ja bym raczej takimi paskami się nie chwalił, facet ma tupet...

:
Widziałem sporo pasków, które wyglądają jak pochodzące z wykopalisk, po kataklizmach, znalezione na śmietnikach itp. Ale niektóre wyglądały, mimo to, całkiem nieźle. Podoba mi się klimat paska podniszczonego, steranego życiem ... Ale te i ich ceny to pomyłka ..

:
A tu macie jak powstają te dzieła sztuki. :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=UAelAHcT7LA

Generalnie paski już chyba tu były przytaczane nie wiem czy nie przez Blaza przypadkiem. :roll:
Sledze jego postępy i chyba jednak kilka sztuk udało mu się sprzedać :lol:

Edyta:

Nie to ładne co ładne ale co się komu podoba :razz:

Ostatnio zmieniony przez Denikleus 2011-01-24, 16:15, w całości zmieniany 1 raz
perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.