Mesh
Odpowiedz do tematu

: Mesh
Myślę nad kupnem mesha do OM w rozsądnych pieniądzach i nie mogę się zdecydować, próbuję wybrać coś z tych dwóch, może któryś z kolegów doradzi:
1
2
Pierwszy jest ładniejszy, tylko czy nie będzie rysował koperty?? Drugi podobno ma dodawane speszjal teleskopy, co wy na to??

Ostatnio zmieniony przez 2012-06-09, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
Czino
[Usunięty]
:
Jak dla mnie to ten pierwszy jest paskudny, ale o gustach się nie dyskutuje :wink:
Ja zdecydowanie brałbym drugi bo patrząc po zdjęciach świetnie prezentuje się z monsterkiem :smile:

Blaz
[Usunięty]
:
Czino napisał/a:
Jak dla mnie to ten pierwszy jest paskudny, ale o gustach się nie dyskutuje :wink:
Ja zdecydowanie brałbym drugi bo patrząc po zdjęciach świetnie prezentuje się z monsterkiem :smile:


Dokładnie. :wink:

:
No tak, ale słyszałem że mesh tego typu lubi się zerwać...

:
A ja bym czegos takiego nie załozył do monstera mi sie wydaje ze monster to jest kawł stali a to kupa drucików jedno z drugim nie współgra ale to moje zdanie , moze pasek z czrnego zamszu z pomarańczowa nicia , nato z pomarańczowymi wstawkami ,albo niech zostanie na orginalnej bransolecie :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Miki, nie słyszałem o przypadku, w którym mesh się zrywał. :wink:

Revolta4, ta kupa drucików może być grubsza i masywniejsza od zwykłej bransolety. :wink:

:
Może jak by taki mesh mial 20 mm w uszach a 22 mm cała jego szerokosc no nie wiem ,ale każdy ma swoj gust i pomysły mi poprostu sie wydaje ze monster i jego koperta robi wrażenie litej stali mała tarcza ,szklo reszta to koperta duuuuuuuuuuzo stali no i te ''druciki '' .Ale jk sie komu podoba :mrgreen:

:
Ano mnie się nawet Monter na meshu (na zdjęciach) podoba. Chętnie bym przymierzył taką kombinację. Może by mnie to ostatecznie przekonało do zakupu pomarańczki... ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Revolta, wszystko zależy od grubości mesha. Taki o 1,5mm grubości rzeczywiście do Monstera by nie pasował, ale taki o 4 lub 5mm grubości to jak najbardziej. :wink:

:
Monster na meshu to już dość znane kombo .

:
Musialbym zobaczyc , zamacac :razz: moze bym sie przekonal .(przepraszam nie moge napisac polskich znakow cos sie porobilo z tym kompem w pracy )

: Mesh
Proszę wszystkich chętnym o pomoc w zakupie Mesh'a 22mm w tańszej wersji. Osobiście nie posiadam konta Paypal ani innego konta obsługującego moje fanaberje :oops: .
Proszę o pomoszcz :smile:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Blaz
[Usunięty]
:
Pisz ku mnie PW. :wink:

:
też poluje ta 22mm mesha. wiele to stoi??

Blaz
[Usunięty]
:
Zależy jaki. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.