Pokaż swoją beczkę
Odpowiedz do tematu

:
Voli ja Ci powiem jedno Ty się za tą beczkę normalnie wal :wink:

:
Takiego moda se pierdyknąłem,połączenie Neptuna z Amfibią










:
wyszło fajne

:
Adam idą święta, wigilia, choinka, karp,....wybaczam Ci :mrgreen: :wink:

:
wahin napisał/a:
Mi się nie podoba :P

...wiedziałem, że nie jestem sam...

:
Tobie też wybaczam Osama :wink:

:
Svedos napisał/a:
Adam idą święta, wigilia, choinka, karp,....wybaczam Ci :mrgreen: :wink:


Taaa kutwa o karpiu wszyscy pamiętają, a o imieninach Adama nikt :sad: :twisted: :mad:

:
Voli, jesteś wielki!
A bliźniaczka piękna. Będę się starał, żeby moja też tak wyglądała :smile:
Ps. Odebrałeś mojego priva?

:
voli napisał/a:

Amfy miały podstawowo dwie wersje koronek: starsze miały małą"z wypukłością" jak w amfach uszatych oraz dużą - nazwijmy ją pełną (taka jak u Ciebie), te "pełne" ewoluowały wraz z tokiem produkcji. Twoja (i moja) jest charakterystyczna dla 2 połowy lat 80 czyli okresu przejściowego na 2409 (a z tego okresu pochodzą amfy z tą tarczą).


No i muszę się pokajać :oops:
Masz absolutną rację.
Jak to dobrze poczytać od czasu do czasu kogo mądrego.

Jeszcze tylko pytanko dotyczące beczek z wczesnych lat produkcji (ze wskazówkami "chorągiewkami").
Jakie one miały sekundnik?
Znalazłem kilkadziesiąt zdjęć na których występuje dziwne combo - godzinowa i minutowa to chorągiewki z białego metalu, a sekundowa z metalu żółtego z kółkiem.
Czy to oryginalne zestawienie?
Chodzi mi dokładnie o TĘ wersję ze zdjęcia:


Fotka jumnięta z netu

@Svedos nieziemski mod :shock: :mrgreen:
Ostatnio chodzi mi po głowie lekka przeróbka pomarańczowej Amfy ministry.
Wywalenie oryginalnego bezela i zastąpienie go bezelkiem od seiko (wiem, już to ktoś robił). Znalazłem fajny czarny insert z pomarańczowymi cyframi. Nie wiecie może czy ktoś na zatoce sprzedaje customowe tarcze do Wostoków?

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-12-23, 08:37, w całości zmieniany 2 razy
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Chomiczku kochany na fotkach w necie są różne wskazówki, do tego modelu z pewnością była to taka z kółeczkiem i wydaje mi się że do srebrnych wskazówek nie założyli by w fabryce złotej sekundowej, te amfy robili w czasach kiedy dbano jeszcze o szczegóły.

:
No właśnie cały dowcip polega na tym, że przy tym konkretnie modelu tarczy i wskazówek znalazłem kilkanaście (lub więcej) egzemplarzy z takim zestawem.
Wydaje się to dziwne, ale nie niemożliwe.
Wpisz sobie zresztą w wyszukiwarkę grafik googla hasło - Vostok Amphibia Tonneau.
Jestem skołowany i szukam informacji, bo chciałbym aby moja była jak najbardziej zbliżona do wypustu fabrycznego.

Bajdełejem, jak ci się widzi pomysł na "pomarańczowe szaleństwo"?

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
moja też ma "złotą" wskazówkę sekundową

:
chomior napisał/a:


Bajdełejem, jak ci się widzi pomysł na "pomarańczowe szaleństwo"?


Jeśli fotek w necie z takim zestawem wskazówek jest więcej to być może tak montowali, generalnie to nie jest złe zestawienie i możesz tak zostawić.

Rozwiń proszę pomysł z pomarańczowym, czego ma dotyczyć, wskazówek , tarczy?

:
Racja mogły być złote wskazówki sekundowe, bo tak na prawdę nigdzie indziej one nie występują więc nie ma dawców tych wskazówek. Inna opcja, ale mało prawdopodobna, że te wskazówki były kiedyś np czerwone i farba z nich odlazła.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.